PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732950}

Wstrząsy 5: Więzy krwi

Tremors 5: Bloodlines
4,4 1 452
oceny
4,4 10 1 1452
Wstrząsy 5: Więzy krwi
powrót do forum filmu Wstrząsy 5: Więzy krwi

Mam sentyment do serii "Tremors". Pierwsza część była świetna, pozostałe, no cóż ass blastera nie urywały. Ale obejrzałem wszystkie części, a nawet kiepski serial, bo jest coś w tej serii, co mnie urzeka. Bylem w ciężkim szoku jak odkryłem kilka dni temu, że po 11 latach odgrzebali temat i zrobili kolejną część. Oczywiście szału się nie spodziewałem no i dostałem mniej więcej to, czego się spodziewałem, czyli mocno średni film (oscylujący w granicach wręcz kiepskiego) z mało rozsądną fabułą i raczej kiepskimi efektami specjalnymi. Normalnie dałbym mu 3, ale za to, że mimo wszystko próbowali wskrzesić tą serię i za Michaela Grossa w zaskakująco dobrej formie dałem dodatkowo po jednym oczku, czyli ostatecznie moja ocena 5/10. Co by nie mówić było miło spędzić raz jeszcze wieczór z graboidami i ass blasterami.

ocenił(a) film na 4
Mordechaj_Sauerland

Dobrze powiedziane.

gurol4810

To powiem Ci więcej, że powstanie prequel Wstrząsów i zagra w nim Kevin Bacon.

Lantis

Skąd te informacje?

bartoszcyc8

Czytałem jakiś czas temu. Już w kilku miejscach czytałem o tym. http://seriale.news/2015/11/25/tremors-wstrzasy-powroca-jako-serial/

ocenił(a) film na 5
Lantis

No ale jak już, to będzie to sequel, a nie prequel. I trzymam kciuki - Tremors z Kevinem Beconem (i obowiązkowo Michaelem Grossem) biorę w ciemno.

Mordechaj_Sauerland

Moim zdaniem zabraklo glownej postaci ktorej mozna by kibicowac. Burt powinien byc tylko wesolym pomocnikiem i byloby lepiej.

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Pewnie masz rację. Z drugiej strony patrząc na historię całej serii Burt z lekko komicznej postaci wspierającej z 1 i 2 części stał się później właśnie głównym bohaterem kolejnych filmów i serialu (nie łudźmy się, ze względu na ich budżety - twórców nie było już stać na Kevina Bacona i Freda Warda). Jeśli ktoś inny miałby zająć miejsce Burta jako głównego protagonisty, to musiałaby to być postać z jajami, naprawdę dobrze zagrana, a znalezienie aktora równie dobrego jak Gross i jednocześnie w miarę taniego, z pewnością nie jest proste. Moje marzenie to wysokobudżetowy powrót Tremors z Baconem, Wardem i oczywiście Grossem w kolejnym sequelu, nie łudzę się jednak za bardzo, że do tego dojdzie.

Mordechaj_Sauerland

No to wkrótce będzie 6 część https://m.youtube.com/watch?v=WlaVj26jr4g

ocenił(a) film na 5
gdaas88

Ech, widać, że to będzie powtórka z ostatniej części, tylko w arktycznych klimatach (tzn. jeśli chodzi o efekty, aktorstwo itp.). No cóż, biorę w ciemno tak czy inaczej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones