PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741913}

Wszechstronna dziewczyna

The Girl with All the Gifts
6,3 8 877
ocen
6,3 10 1 8877
6,8 9
ocen krytyków
Wszechstronna dziewczyna
powrót do forum filmu Wszechstronna dziewczyna

Ten film jest nudny jak flaki z olejem. Początek mnie zaciekawił, klimat schronu itd, ale potem ciągnęło się to w nieskończoność.

ocenił(a) film na 8
pativenom2001

Film stawiał bardzo ciekawe pytania natury filozoficznej. Jeden z lepszych i mądrzejszych filmów sci-fi ostatnich lat. Proszę cię. Jeśli szukasz tylko krwawej jatki to źle trafiłeś albo scenariusz tego filmu cię przerósł po prostu.

Rockman92

Nie, film ten jest bez głębszego sensu

ocenił(a) film na 5
Rockman92

Niestety mszę się zgodzić z autorem tego tematu, film zapowiadał się naprawdę ciekawie lecz mi też pod koniec się strasznie dłużył. Ten film nie jest z tych mądrzejszych – on próbuje taki być. Najgorsza była zagadka z kotem Dr Caroline. Było to oczywiście nawiązanie do eksperymentu myślowego Kota Schrodingera. To nie działa tak, jak zostało wytłumaczone to w tym filmie co wskazuje na to, że te zagadki były tam dodane na siłę. Ten film powstał ponoć na podstawie książki i jak to zwykle bywa w takich przypadkach, produkcji nie wyszło to najlepiej. Po prostu nie jest możliwe w ciągu niecałych dwóch godzin przedstawić tego co miał do przekazania autor książki.
Muzyka (oczywiście w moim odczuciu) również nie była mocną stroną tego filmu.

Cervi952

Właśnie ta zagadka z kotem, była najważniejsza w tym całym filmie. Kotem została na sam koniec Justineau. Zamknięta w pudełku. Jest zarazem żywa i martwa. Tak jak w przypadku Kota Schrodingera.

Rockman92

Rockman92 ja ujęłabym to raczej jako pytania natury egzystencjalnej jeśli już niż tak ogólnikowo dotyczące szeroko pojętej natury filozoficznej taki "Mr. Nobody" to dopiero napakowany filozofią film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones