PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 794
oceny
7,1 10 1 194794
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Po filmie DZIEŃ ŚWIRA (który dla mnie stał się filmem kultowym), wobec tego filmu miałem
zbyt wysokie wymagania. Które to oto się nie spełniły. trochę jestem zawiedziony.
Denerwuje mnie trochę gra Chyry, chociaż cenię go jako aktora trochę mi tu nie pasuje. Pan
Kondrat którego serdecznie pozdrawiam jest jak zwykle GENIALNY. Wniosek: Film Dobry.
Fanom serii Koterskiego polecam!

ocenił(a) film na 8
impaler1

Kurde moim zdaniem Chyra zagrał wręcz genialnie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w to miejsce. Zresztą jest to wybtiny aktor, który nie miał chyba roli, którą zagrał by źle

modzel94

Tak zgadzam się, Chyra jest świetny, ale tę rolę chyba zbyt jakby to powiedzieć "przerysował?" Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
modzel94

....rewelacyjna gra Chyry,,,,,wszyscy z resztą grają wyśmienicie....rewelacyjny film!

ocenił(a) film na 5
modzel94

Moim zdaniem, w tym filmie, A Chyra dobrze zagrał swoją rolę. Jednak jeszcze trochę brakowało jemu do klasy Marka Konrada.
Poza tym, obaj ci aktorzy w roli pijanych, byli dla mnie mało przekonujący, trochę mało naturalni.

ocenił(a) film na 8
impaler1

Bo nie ma i nie będzie już chyba lepszego, bardziej prawdziwego - do bólu wręcz prawdziwego - filmu niż Dzień świra, ale ten też jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Ten film jest lepszy od "Dnia Świra". To tutaj Koterski osiągnął maksimum ile dało się wyciągnąć z życia Adasia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones