PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 833
oceny
7,1 10 1 194833
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

czemu ten Koterski

ocenił(a) film na 7

Czy tylko mnie tak strasznie irytuje Michał Koterski??? pomocy!

ocenił(a) film na 7
jaadela

Mnie też irytuje. Żaden szanujący się reżyser by go nie zatrudnił, ale ponieważ Michaś jest przygłupem i sam nie znajdzie pracy, to go ojciec z litości bierze do swoich filmów.

ocenił(a) film na 7
Miszcz_Pawarotti

Ciekawe, czy reżyser-tatuś zdaje sobie sprawę, połowę filmu partoli mu jego własny syn.. Jeśli tak, to bardzo altruistycznie z jego strony.
O ironio! nawet przygłupwi, rola przygłupa nie wychodzi!

ocenił(a) film na 7
jaadela

W "Dniu świra" nie musiał grać. Marek powiedział mu: "Synu - bądź sobą!" i dla mnie był w roli przygłupa przekonujący, choć irytujący.

Miszcz_Pawarotti

Lubię ten film, ale Koterski na ekranie to faktycznie jak sól w oku. A jego dykcja... czy tylko ja nie zrozumiałam połowy wypowiedzianych przez niego słów?!

ocenił(a) film na 7
ciotkaEliza

Może miałaś za cicho film włączony, albo po prostu umyj uszy (nie chce Cię urazić), bo ja wszystkie słowa doskonale rozumiałem. A co do Koterskiego to specyficzny aktor na polskiej scenie kinematografii ;)

INVEEk

Specyficzny- może, ale mało wszechstronny. Mówi przez nos, a aktor powinien mieć wyraźną dykcję, ale zresztą nie o to mi chodzi, tylko że- faktycznie, przygłupów gra dobrze, ale w ogóle gra niemal wyłącznie ich. Może jeszcze jako Kaśka w "Pierwszej miłości" mi się podoba, ale w reszcie ról nie sprawia wrażenia zbyt inteligentnego.

ocenił(a) film na 7
ciotkaEliza

U mnie natomiast na odwrót, oglądałem kilka odcinków "Pierwszej Miłości" specjalnie dla niego i tam totalnie mi się nie podoba, słabe żarty, teksty, jakoś mnie do siebie nie przekonał. A w filmach na odwrót. "K*wa" w jego wykonaniu brzmi nadzwyczaj dobrze :)

INVEEk

Cóż, kwestia gustu :). W "Pierwszej miłości", serialu na ogół słabym, wydawał mi się jedną z bardziej ciekawych postaci, jego sposób wypowiadania kwestii. Zresztą krytyke kieruję raczej do jego rodzaju ról, a nie samego aktorstwa, bo przecież wiadomo, ze jego teksty w np. "Dniu Świra", "Ta, krew od razu", "Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście" to klasyka i z tym się nie kłocę.

ocenił(a) film na 7
ciotkaEliza

W sumie to on tylko pasuje do takich ról, bo jako gangstera, człowieka z problemami, hejtera, biznesmen'a sobie go nie wyobrażam. Cieszę się, że jeszcze z niektórymi użytkownikami tego forum można normalnie porozmawiać, wymienić parę zdań, bez zbędnej obrazy itp. Gdyby wszyscy byli tacy sami to było by nudno na tym ziemskim padole. Pozdrawiam! ;)

INVEEk

Również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
jaadela

On taki jest i pasuje do tych filmów jak ulał. Nie wiem o co Ci chodzi, może po prostu nie lubisz takich ludzi, co nie ma żadnego związku z tym jak zagrał swoją rolę. BTW ta rola pewnie była pisana pod niego.

ocenił(a) film na 8
jaadela

Nie jesteś jedyna. Mnie też doprowadza do szału. No ale ojciec reżyser. Byłaby gwiazdka więcej gdyby nie on.

jaadela

Ja też go w filmach nie cierpię:)

jaadela

Misiek to ikona polskiego kina, pogódź się z tym mała!

jaadela

Jak go widzę, to wzbiera mi się na wymioty... więc nie jesteś sama :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones