PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306521}

Wszyscy kochają Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
5,0 8 619
ocen
5,0 10 1 8619
6,2 4
oceny krytyków
Wszyscy kochają Mandy Lane
powrót do forum filmu Wszyscy kochają Mandy Lane

Nie był taki zły

użytkownik usunięty

Możecie uznać mnie za dziwną, ale dałam mu 7 punktów. Podobało mi się to, że tak na
prawde nie wiadomo do końca o co chodzi w filmie, dużo trzeba sobie samemu
dopowiedzieć (mam tu na myśli końcówkę), jest taki troche... psychologiczny. Dodajałam
jeszcze punkt za Whitney Able i Amber Heard, ktore uwielbiam.

ocenił(a) film na 7

zgadzam się :) Mi też się podobał

Ze zwgledu na koncówke moge powiedziec ze film był niezły.... szczerze mowiac nie spodziewałam sie takiego zakonczenia :)

ocenił(a) film na 8

film bywał nudny, ale końcówka b. mnie się podobała :]

ocenił(a) film na 3

Film można obejrzeć, tylko po co?

użytkownik usunięty
markowe_filmy

a po co ogląda się filmy?

ocenił(a) film na 3

po co...? Pewnie w 90% dla rozrywki, w kilku % z nudów a w pozostałych kilku by znaleźć rzeczy ciekawe, poruszające, może tematy do przemyslenia... Tak jest w moim przypadku.
I - patrząc na produkcje i dystrybucje filmów - tak pewnie oceniają to decydenci.

ocenił(a) film na 6
markowe_filmy

Jakie Ty chcesz znaleźć tematy dom przemyślenia w horrorach? Tu mają być cyki, krew, flaki i dobra zabawa a nie jakieś drugie dno i przesłania nie wiadomo jakie hehe

ocenił(a) film na 3
Sprite_87

Jakby Ci to delikatnie wytłumaczyć...? Pytanie było 'po co ogląda się filmy' a nie 'po co ogląda się horrory'.

ocenił(a) film na 6
markowe_filmy

Ale w horrorach nie znajdziesz takiej głębi jak w Zielonej mili czy w Forest Gump, horrory mają to do siebie, że szalu nie robią z fabułą. A wykonanie w tym filmie nie było najgorsze, pooglądaj Anakondę albo inne go*no, tak jest tragiczne wykonanie.

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

W miarę inteligentne horrory są spoko, za to do cna debilnych zdzierżyć ciężko

ocenił(a) film na 6
markowe_filmy

Po to by sobie popatrzeć na młodziutką Amber Heard!

ocenił(a) film na 3

W porządku - uznajemy cię za dziwną. ;)

użytkownik usunięty
markowe_filmy

serdecznie dziękuję ;) <3..

ocenił(a) film na 6

film byl najzwyczajniej w świecie ładny ;)

też dałam siódemkę, był niby przewidujący ale jednak mnie zaskoczył, kwestia gustu co się komu podoba :]

ocenił(a) film na 7
kathrina357

Zgadzam się z Wami, ja także daję siedem ;)

ocenił(a) film na 7

dalam 7, chociaz to na pewno nie jest horror- a tego sie spodziewalam jak zaczelam ogladac. Film mozna zobaczyc za darmo na iplex.pl http://www.iplex.pl/filmy/wszyscy-kochaja-mandy-lane,1617
tam jest w kategorii horror.

Zgadzam się z oceną, z pewnością ten film zasługuje na 7, niby fabuła banalna, lecz potrafi zaskoczyć. :)

ocenił(a) film na 7

i oto chodzi.film jest nieprzeciętny.różni się od typowego nastolatkowego horroru,używając takiej wlaśnie stylistyki.nietypowy.ciekawy.inny.może nie do końca wszystko wyszło ale jest specyficzny.na pewno jeszcze go obejrzę.może dziś wieczorem?

użytkownik usunięty
darkuss3

ja często mam ochote do niego wracać :) nawet po tak długim czasie

ocenił(a) film na 7

Nie jesteś dziwna, w horrorach nie można nigdy patrzeć na ocenę filmwebowiczów bo gówno się znają :D

Nie jesteś dziwna, bo ja na ten przykład dałem 8 :). Absolutnie nie należy się sugerować ocenami na film webie, w znakomitej większości wystawianymi przez tzw. internetowych znaFców kina. Wystarczy spojrzeć chociażby na ocenę kapitalnego, psychologiczno-historycznego filmu "Valhalla Rising", żeby zorientować się, że oceny na tym portalu to jakiś bullshit.

Co do samego filmu, to nie wiem dlaczego jest on uznawany za horror. Dla mnie jest to pełnokrwisty, zresztą genialnie zrobiony, thriller psychologiczny, który absolutnie zasługuje na uwagę.

ocenił(a) film na 8
Ni3men

Podpisuję się pod tym :) U mnie też 8/10

niby głupi, ale miał coś w sobie, szczególnie końcówka trochę zaskakująca. Ale właściwie to czemu oni zabijali? jaki był tego powód?

Jedyne co tu dobre to Bobby Vinton na koniec.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z opiniami. Ogólnie film wydał mi się przeciętny, ale zakończenie było zaskakujące i świetne :) Pomijam kwestie pięknych pań, które umilały cały czas oglądania. 7

MarcAnthony

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodziło w tym filmie? Najpierw jest pokazane jak jakiś chłopak skacze z dachu chyba i ginie, potem jak ta Mandy mówi że się już nie kumpluje z tym kolesiem co potem zabijał.. przyjaźniła się natomiast z tymi dziewczynami a jedną z nich tak po prostu zabiła? Potem okazało się że ten koleś(psychiczny?) co zabił tych wszystkich był z tą Mandy w zmowie? Nie rozumiem tego filmu... Ona zabija swoich znajomych a właściwie ten koleś dla niej zabija tylko dlaczego? Dlaczego ona na to pozwala? a wcześniej mówiła jeszcze że nie chce tego kolesia znać?

alunia_kiss

także proszę o wyjaśnienie :D

alunia_kiss

Może dlatego, że traktowali Ją jak przedmiot? Każdy chciał Ją przelecieć, Mandy miała dość tego. Ona od życia chciała czegoś więcej, niż przygodnego seksu, alkoholu, prochów. Więc postanowiła wymierzyć im karę. Nakłoniła do zbrodni psychola, zmanipulowała go.
On wykonał robotę. Umowa była taka, że popełnią samobójstwo. Mandy nie miała po co żyć tak naprawdę, była zagubiona od początku.
A trzeba zadać sobie pytanie, czy jeżeli miałabyś/miałbyś szansę pozbyć się osób, których nie znosisz...i masz gwarancje, że nie spotka Cię za to kara, czy byś wykorzystał szansę? Pewnie 99 % odpowie, że nie. Czyli skłamie. Mandy miała szansę i ją wykorzystała, zmieniła zdanie co do samobójstwa, ponieważ zauroczyła się ranczerem. Tyle.
Dla niektórych takie powody są błahe. Dla innych każdy powód jest dobry, byle zabić ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Damx123

Wzruszyłam się: "Ona od życia chciała czegoś więcej, niż przygodnego seksu, alkoholu, prochów . Więc postanowiła wymierzyć im karę."
I to ma być usprawiedliwienie dla niej?To znaczy,że jak wymagam więcej to mam prawo karac innych ,za ich własne wybory?Ona była chora psychicznie jak jej wspólnik.Mnie ciekawi tylko dlaczego była taka a nie inna,jakie czynniki miały na to wpływ.Biadolenie,że straciła rodziców w dziecinstwie...I co z tego?Ludzi spotykają gorsze rzeczy,i nie musiała obracać się w takim środowisku jak ewidentnie od niego odstawała.Mogła kumolowac się z nerdami :D Cytuje: "Dla niektórych takie powody są błahe. Dla innych każdy powód jest dobry, byle zabić ;)" Zabiję sąsiada bo mi puszcza disco polo :D A poważnie,film jak dla mnie słaby i nie zasługuje na miano horroru.

Pyskata_Blondynka

Lubię być adwokatem diabła :) to moje hobby. Jakie czynniki? Może środowisko, przebywanie z idiotami źle wpływa ;) wiem to.
Nie musiała, ale widocznie chciała. Widocznie nie potrafiła inaczej ;)

ocenił(a) film na 3
Damx123

Lubisz być adwokatem diabała,szczególnie jak ów diabeł ma powłokę atrakcyjnej kobiety?:D Przebywanie z idotami źle wpływa?Nie obrażając nikogo całkiem sporą część ludzkiej populacji można zaliczyć do takiej kategorii ;) A i prostuję swoje jedno słowo,bo napisałam kumolowac zamiast kumplowac.Widocznie środowisko tak na mnie oddziałuje ;) Oczywiście żartuję.Pozdrawiam.

Pyskata_Blondynka

Niekoniecznie ;) No można, ale cóż poradzić ;) trzeba żyć dalej. Są różne gusta, Tobie się film nie podobał, szanuje to.
Poza tym widzę, że lubisz True Blood, do tego Resident Evil 2, Efekt motyla...więc jak mogę się na Ciebie gniewać?
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Damx123

jak dla mnie świetna interpretacja , szkoda ze nie każdy rozumie sens tego filmu .Większość osób ocenia film nie zrozumiawszy jego treści , tak właśnie jest w tym przypadku.

Pyskata_Blondynka

A jaki to według ciebie gatunek? Dla mnie bardziej horror niż thriller.

ocenił(a) film na 8
Pyskata_Blondynka

cyt.Wzruszyłam się: "Ona od życia chciała czegoś więcej, niż przygodnego seksu, alkoholu, prochów . Więc postanowiła wymierzyć im karę."
I to ma być usprawiedliwienie dla niej?

to nie jest żadne usprawiedliwienie na tym polega film psychologiczny ...po prostu Mandy była psychopatką ,chyba to nie jest takie trudne do ogarnięcia umiała manipulować ludźmi.Wykorzystywała swój urok osobisty by osiągnąć zamierzony cel .Większość filmów psychologicznych na tym właśnie polega dlatego nie radzę czepiać się takich szczegółów i nie powinno to raczej wpływać na twoją ocenę , ponieważ chyba nie zrozumiałeś do końca o czym był ten film i na czym polega jego sens .Zgadzam się z tym że to zdecydowanie nie jest horror ale ale czy to takie istotne ?.Pozdrawiam tych którzy wiedzą o co ''kaman''.

ocenił(a) film na 3
Damx123

Tylko, ze te dziewczyny nie chciały jej wykorzystać wiec czemu je tez kazała zabić i jedną nawet sama zabiła. Mnie się wydawało, ze na końcu filmu okaże się, ze Mandy jest lesbijką i dlatego odrzucała wszystkich chłopaków. Taki trochę bezsensowny film.

EnchanteCarniole

Ja myślę, że ona po prostu chciała się zabawić w zabijanie i namówiła tego chłopaka, który też zawsze lubił oglądać cudzą śmierć. Oboje byli psychiczni.

Ja dałem 6, ale długo zastanawiałem się nawet nad 7. To głównie twój post i komentarz, poparte innymi komentarzami przekonały mnie do obejrzenia tego filmu zamiast pójścia spać, za co dziękuję, bo film naprawdę dobrze się oglądało. Od razu przewidziałem, kto zabija bohaterów, ale zakończenie bardzo mnie zaskoczyło i to parę razy. Jest otwarte, gdyż nie wiemy jak dalej potoczą się losy pozostałych przy życiu bohaterów. Czy ktoś wyląduję w więzieniu, czy wezmą ślub, czy Mandy skończy szkołę?

użytkownik usunięty
MarcoK

Całkowicie zapomniałam o tym komentarzu, sprzed 2 lat ;) Mimo wszystko cieszę się, że zachęcił Cię do obejrzenia filmu

ocenił(a) film na 7

Film był ekstra, nie rozumiem ocen z filmweba, dzieciom chyba się nudzi i wszystkiemu słabe oceny dają. Ja dałem 9 gdyz dla mnie film = rewelacja i więcej nie patrzę na oceny z tej strony, bo ludzie serio się tu na horrorach nie znają.

Film daje rade,końcówka filmu zaskakująca nie pomyślał bym nawet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones