PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119659}

Wszyscy ludzie króla

All the King's Men
6,7 9 634
oceny
6,7 10 1 9634
5,5 4
oceny krytyków
Wszyscy ludzie króla
powrót do forum filmu Wszyscy ludzie króla

Nie wiem jak wy, ale ja myślę że głównym powodem dla którego wiele osób twierdzi że ten film jest nudny i bez akcji jest to że tytuł, początek filmu, nastruj w nim panujący a nawet niektórzy aktorzy powodują że można odnieść wrażenie że to film gangsterski w którym będą wszechobecne spiski, zamachy, mafia itp.

Zaczynając oglądać film nastawiłem się na taki rozwój akcji i jak się okazało błędnie. Uważam że ludzie podobnie jak ja myśleli że sporo rzeczy będzie rozwiązywanych przemocą bądź "propozycjami nie do odrzucenia". Nic takiego jednak nie następuje więc osoba czekająca na porachunki zaczyna się nudzić a film jej się nie podoba gdyż nie otrzymała tego na co oczekiwała.

Film mnie osobiście nie nudził ale pozostawił pewien niedosyt spowodowany wcześniejszym nastawianiem.
Myślę że jeżeli by obejrzeć film jeszcze raz, tym razem ze świadomością że to film o tematyce politycznej to odnieślibyśmy zupełnie inne (pozytywniejsze) wrażenie.

ocenił(a) film na 6
Filipt15

Może i masz racje...ale na pewno nie do końca, nie dla mnie. Ja kompletnie nie byłem na nic przygotowany. Nawet nie wiedziałem czy to będzie horror czy komedia. Po pierwszych minutach dalej nie główkowałem "o czym to będzie"...chyba mi się nie chciało. Po prostu oglądałem. Na marginesie dodam że filmy o zamachach i spiskach przeważnie też potężnie mnie nużą.
Zastanowił bym się w ogóle czy film ma jakiś "problem" bo moim zdaniem go nie ma. Każdy lubi inny gatunek filmów i założę się że są osoby które są zachwycone tym ze akcja właśnie nie była wartka.
Wszyscy ludzie króla to film naprawdę ambitny i mający niemal wszytko aby być filmem wybitnym...może nawet takim jest...ale na pewno nie dla mnie. Mi tutaj czegoś brakuje, może faktycznie tej akcji i życia, może jest dla mnie filmem nie potrzebnie przeintelektualizowanym. Ale nie będę skupiał się na wadach może, bo Wszyscy ludzie króla ma jedną ogromna zaletę...jeżeli miał bym oceniać film względem gry Penna to był by max. Facet jest niesamowity, choć jakoś nie przepadam ze jego twarzą i mimiką to to co wyprawia na ekranie jest wspaniałe....i chyba tylko dla niego watro obejrzeć ten film. Po obejrzanym niedawno Zabić prezydenta Sean znów dał mi niezłą ucztę kinomana. Podsumowując - film na pewno nie wszystkim się spodoba więc każdy niech ogląda na własną odpowiedzialność:)

ocenił(a) film na 8
Filipt15

A Ja ze zdziwieniem czytam komentarze zawiedzionych ludzi. Nie wiem po czym ktoś miałby sądzić że to film gangsterski. Nie każdy lubi filmy, gdzie akcją jest sama treść, a filmy polityczne, to samo tyczy się filmów sądowych są właśnie tak skonstruowane. Jeśli kogoś nudzi taka tematyka to lepiej tego nie oglądać.

ocenił(a) film na 8
goslawa25

Jak dla mnie całkiem fajny 8/10

Justyna38

zgadzam sie :)

goslawa25

popieram :)

Filipt15

Żenująca średnia. Mnóstwo gniotów ma wyższą, a tak naprawdę nawet 5-5,5 nie powinny przekraczać.

Co do nastawienia... Jeśli naprawdę ktoś z takim siadał do tego filmu to szczerze współczuję.

adeck92

też mnie to zdziwiło :///

anti3ek

Ubolewam nad tym, ale jak dla mnie film koszmarnie nudny. Mocno się na nim zawiodłem. Nie wiem, może nie moja bajka, ale potrafię docenić też filmy całkowicie nie z mojej kategorii. Tym razem jednak za nic nie potrafiłem wgryźć się w fabułę, mało interesująca historia i drętwe dialogi skutecznie potrafią uśpić. Gdyby nie Winslet, Penn, Law, Clarkson, Hopkins i Ruffalo, to moja ocena byłaby dużo niższa, a tak tylko i aż 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones