PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763345}

Wszyscy wiedzą

Todos lo saben
6,4 18 425
ocen
6,4 10 1 18425
5,2 27
ocen krytyków
Wszyscy wiedzą
powrót do forum filmu Wszyscy wiedzą

Dawno tak nie męczyłem się w kinie. Film to emocjonalny sadyzm. Ratują go trochę niezłe zdjęcia i aktorzy, ale scenariusz to jak dla mnie taka lekko ambitniejsza telenowela.

ocenił(a) film na 6
inui

Muszę się z Tobą zgodzić. Czekałam na film aż będzie w kinie z niecierpliwością a film nudny. Od samego początku było widać kto kest zamieszany i relacje w rodzinie. Okcowka też taka nijaka. Obroniła się tylko gra aktorska i piękne krajobrazy.

azlotko

Serio od samego początku wiedziałeś? Po czym poznałeś?

edyska92

Siostra miała wyrzuty sumienia wypisane na twarzy. Męczyła się, bo jako jedyna sprzątała cały pensjonat. Żyła z rodzicami i małym dzieckiem, potrzebowała pieniędzy. Mąż wyjechał i jako jedyny nie był pokazywany w filmie... było widać... człowiek tylko czekał aż potwierdzą się przypuszczenia wysnuwane od początku.

magdaxd

dobra jesteś ;-)

edyska92

mam wrażenie, że to sarkazm, ale i tak powiem: dzięki :D

magdaxd

Nie siostra, a siostrzenica...

chiena13

Oglądałam film dawno, ale wydaje mi się, że była to najmłodsza córka... bo babcia dziewczynki dostrzegła brudne buty i stanęła w rozstwrce między jedną a drugą córką... ale nie będę tego sprawdzać... bo to nie ma absolutnie żadnego znaczenia...

ocenił(a) film na 8
magdaxd

to była córka Fernanda, czyli starszego brata Laury

BAYA_NOVA

Po takim czasie możesz wmówić mi wszystko ;)

ocenił(a) film na 5
magdaxd

A matka nie mogła "stanąć w rosterce" jak piszesz tylko babcia? To była jej córka, czyli siostrzenica głównej bohaterki. Pozdrawiam

Ewiatko

Nie pamiętam już filmu... XD

ocenił(a) film na 9
chiena13

Faktycznie rozmawiacie jak fani telenoweli. I problemy macie też "telenowelne" Zapraszam do JEDYNKI.

inui

Zgadzam się. Taki film o niczym. Krajobrazy ładne i aktorstwo ok, ale nic poza tym.

ocenił(a) film na 5
inui

Też mnie zmęczył. Świetnie, że kino odwołuje się do emocji, ale jeśli ma się opierać ponad dwie godziny tylko na pokazywaniu emocji z delikatnym może nakreśleniem tła społecznego, to ja dziękuję za coś takiego i nie broni tego nawet plejada hiszpańskich gwiazd kina.

ocenił(a) film na 5
inui

No niestety... Poszłam na ten film bo kocham Farhadiego i Penélope Cruz ale umęczyłam się i w sumie rozczarowałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones