PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11801}

Wszystkie zwierzęta duże i małe

All Creatures Great and Small
7,4 382
oceny
7,4 10 1 382
Wszystkie zwierzęta duże i małe
powrót do forum filmu Wszystkie zwierzęta duże i małe

Widziałam ten serial chyba tylko raz w życiu,jeszcze jako dziecko i pamiętam ,że bardzo mi się podobał.Wtedy jeszcze nie wiedziałam ,że jest to ekranizacja powieści.
Na książkę trafiłam przypadkiem dooobre kilka lat później.
I z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć,że jest to jedna z piękniejszych książek jakie w życiu czytałam.
I chyba do żadnej książki nie wracam tak często jak do tej serii (na szczęście napisał ich aż 9).

Serial jest niezwykle udany,aktorzy fantastyczni i rewelacyjnie zarysowane postaci bohaterów,jednak jak to z ekranizacjami bywa - książka zdecydowanie lepsza.


olusza78

Przy calej swojej euforii nie zauwazyles, ze to film, trwajacy 92 minuty, serial jest na innej stronie i grali w nim inni aktorzy.

Lynn

Faktycznie , dzięki za wyprowadzenie z błędu. Niemniej chodziło mi o ten film, nie wiem dlaczego zakodowałam że to był serial.Te figle pamięci ;P

ocenił(a) film na 8
Lynn

tak pamiętam ten serial, uwielbiałam go i bardzo chciałabym raz jeszcze zobaczyć...
humor i "lekkość", z jaką był zrobiony, zachwycała... :)

bruce1940

leci na TV Kultura od początku wakacji, w soboty i niedziele rano

ocenił(a) film na 8
kama_2

Baaardzo dziękuję! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones