PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470641}

Wszystko, co dobre

All Good Things
6,6 37 916
ocen
6,6 10 1 37916
5,2 9
ocen krytyków
Wszystko, co dobre
powrót do forum filmu Wszystko, co dobre

Podobał mi się

ocenił(a) film na 8

Wciągnął mnie od początku. Nie rozumiem, tak jak chyba wszyscy, jak można było go uniewinnić... I
faktycznie film powinien się nazywać "wszystko co złe".

ocenił(a) film na 7
Malvishia

Sąd i wymiar "sprawiedliwości" jak i w Polsce... :-/ Kto ma pieniądze,jest nietykalny.WŁADZA...

Malvishia

Może dlatego, że bezpośrednią przyczyną zgonu Malverna był zawał serca (spowodowany napaścią).

ocenił(a) film na 8
Malvishia

Zgadzam się. Film wciągający. Można nawet powiedzieć, że dobry...dokładnie o "wszystkim, co złe"
Nie polecam ludziom o słabych nerwach. To nie jest piękny film o miłości.

ocenił(a) film na 7
MissingGirl

Dokładnie, film bardzo mnie wciągnął od początku, inny tytuł powienien być, ale dla ludzi o słabych nerwach? To nie ; Przylądek strachu; z De Niro , tamten film można tak podsumować.

Malvishia

Mnie też wciągnął, nawet nie wiem czemu ale oglądałam już z 3 razy i za każdym razem podobał mi się tak samo.

Malvishia

Dla mnie tytuł jest właściwy, "Wszystko co złe" uważam za zbyt łopatologiczne i już od początku nakierowujące na jedną interpretację historii. Film przewrotnie pokazuje nam, co zostało Davidowi z początkowego "wszystkiego, co dobre" - praktycznie wszystko w życiu wywróciło się mu do góry nogami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones