PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296881}
7,5 39 205
ocen
7,5 10 1 39205
6,9 14
ocen krytyków
Wszystko będzie dobrze
powrót do forum filmu Wszystko będzie dobrze

Zazwyczaj gdy zobaczę w telewizji polski film od razu przerzucam na inny kanał ! Wczoraj coś mnie tknęło , zacząłem oglądać i się nie zawiodłem ! Może się nie zgodzicie ale fajnie że mama Pawła umarła ponieważ mam już dość tych szczęśliwych zakończeń w każdym filmie !

lukiTV

Jeszcze jest film kanadyjski "Święty Ralph" z 2004 roku. Bardzo podobny i ma podobne oceny.

ocenił(a) film na 5
ateista31

nie spoileruj baranie :)

Maverick0069

Dlaczego, nie znając mnie, wyzywasz od baranów? Zgłaszam to jako nadużycie, a najlepiej to chciałbym się spotkać z Tobą oko w oko. Nauczyłbyś się normalnego komentowania.

ocenił(a) film na 5
ateista31

NIe Ty spoilerujesz kolego :) myśl jak czytasz ..... założyciel tematu ...
spoiler to informacja zdradzająca fabułę filmu w tym wypadku kolega pisze że matka Pawła umiera i zdradza zakończenie innym którzy jeszcze filmu nie widzeli :)
A oko w oko nie polecam :)

Maverick0069

Jednak odpowiedziałeś nie założycielowi tematu, a mnie i to wystarczy. Nikt nie będzie mnie wyzywał.

ocenił(a) film na 5
ateista31

Nie kompromituj się :)

Maverick0069

No w tym przypadku to jednak ty się skompromitowałeś. Odpowiedziałeś nie temu co potrzeba i teraz nie wiesz jak z tego się wycofać. A powracając do poprzedniego - myślę jak czytam i nie pozwolę się obrażać.

ateista31

ateista31 - przez Ciebie odechciało mi się oglądać ten film. nie komentuj więcej proszę.

zeuus

Nie wiedziałem, że najpierw czytasz komentarze, a potem dopiero oglądasz. Tak chyba robi większość w tym kraju.
Jednak dziwi mnie to, że bóg z olimpu - chociaż przez "uu", a daje się sterować jednemu małemu ateiście :-) pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones