PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30495}

Wszystko dla miłości

It's All About Love
6,0 2 006
ocen
6,0 10 1 2006
Wszystko dla miłości
powrót do forum filmu Wszystko dla miłości

Można się czegoś w nim doszukiwać tylko kurde czego i po co? ni toto katastroficzne, ni romantyczne, ni sensacyjne, nie s-f, ani sensacyjne. Jakieś groteskowe postaci, rąbnięte wątki, drewniane aktorstwo. Rozwaliły mnie te zwłoki na ulicach.
ale dam mu ze 3 punkty, za te murzyńskie latawce :D

ocenił(a) film na 1
cronin35

w pełni się zgadzam. Oglądałam cały czas zadając sobie pytanie - jaki to ma sens i dlaczego tracę czas. Ale ponieważ nie przerywam w połowie, dotrwałam do końca. Odpowiedzi nie otrzymałam, czas stracony. Nie polecam

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Gratulację ja do końca nie dotrwałem, ocena oczywiście taka sama.

ocenił(a) film na 2
cronin35

Zajebisty komentarz. Uśmiałem się do łeż. Zwłaszcza z tych murzyńskich latawców.

ocenił(a) film na 10
mjk_wachowscy

Po co wypowiadacie się na forum i tracicie czas na wypowiedzi skoro już straciliście czas na oglądaniu filmu jesteście skończeni.Wyjdźcie z tego forum film na was nie zadziałał bo jesteście tak samo nijacy jak on.

ocenił(a) film na 3
elf17

Ha ha ha

ocenił(a) film na 3
cronin35

Poroniony film - daję 3 punkty tylko dlatego, że wzrusza mnie, gdy twórca "podejmuje ryzyko" :D Budżet filmu 86 mln $, tydzień otwarcia niecałe 500 tyś... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones