PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 054
oceny
7,4 10 1 98054
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Czemu parę osób w filmie ma krzywe nogi albo brzydko chodzi na czele JRM i Scarlett, Moterie? Tez to zauwazyliscie

michal055

hahaha no jasne, nie da sie tego nie zauważyć :) JRM - wiedzie prym w filmie jeśli chodzi o chód :))))

użytkownik usunięty
Lucynica

A racja! :D już zapomniałam, że krzywe nogi Scarlet rzuciły mi się w oczy! A Jonathana czepiam się na prawie każdym forum, więc tu sobie odpuszczę :)

ocenił(a) film na 9

Jonathan chodzi jak panienka :D

A co do kobiet to też to zauważyłem : Emily Mortimer koślawiła strasznie, a Scarlett też coś nie za bardzo...szczególnie gdy idzie w kozakach na szpilce i zauważa Chrisa wsiadającego do limuzyny.

ocenił(a) film na 8
johanek

chód chloe był - według mnie - celowo 'przerysowany' - miał podkreślić jej mniejszą atrakcyjność w stosunku do noli - kobiety, które chcą być seksowne, starają się ładnie poruszać <: poza tym, chloe pozowała na niezdarną dziewczynkę (scena gry w tenisa); traktowała chrisa trochę jak brata (np. scena powitania w kawiarni, zero romantyczności, rutynowy buziak - a znali się przecież krótko) - miała wiele irytujących cech i nic dziwnego, że chris był nią znudzony ^^

ocenił(a) film na 8
michal055

Także to zauważyłam, u Chrisa i u Noli (Scarlett).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones