PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 054
oceny
7,4 10 1 98054
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Najbardziej po obejrzeniu niepokoił mnie fakt, że temu bezwzględnemu, okrutnemu, egoistycznemu Chrisowi kibicowałam! Może dlatego, że w formule zwykłych, komercyjnych produkcji leży pokazanie, iż kłamstwa zawsze wychodzą na jaw. Allen wymyślił dwulicowego dżentelmena, podporządkowanego swoim wyłącznie pragnieniom, który w żadnym wypadku nie chciał ponosić konsekwencji swoich działań. Finał filmu odzwierciedlił prolog. Główny bohater miał szczęście, i piłeczka uderzona w taśmę spadła na drugą stronę.

użytkownik usunięty
Madame_Rose

Chyba rzeczywiście masz powody do niepokoju,bo jak można kibicować kreaturze,ktora z wyrachowaniem z zimna krwią i w taki sposób zabija zakochaną w nim kobietę w ciąży tylko po to,aby zostac we wpływowej rodzinie???;) Głowny bohater to prawdziwa kanalia Moze Allen chcial zrobic nietypowe zakonczenie i polemike do Zbrodni i kary,ale mnie osobiscie zakonczenie zirytowalo i rozczarowalo

ocenił(a) film na 9

według mnie zakończenie zachęca do refleksji. gdyby wszystko skończyło się "szczęśliwie" film nie miałby takiej siły odbioru. ilu takich Chrisów- z pozoru idealnych, przystojnych, kulturalnych, chodzi po naszych ulicach, dusząc w sobie bezwzględnego mordercę? mówicie co chcecie, ale dla mnie facet od początku był zbyt nieskazitelny. stąd konkluzja- nie ma ludzi bez wad.

ocenił(a) film na 8

Zauroczona Chrisem, tak jak założycielka wątku również kibicowałam głównemu bohaterowi... Motyw morderstwa mnie przeraził i parę razy analizowałam tę samą scenę - on na prawdę je zabił???
Zgadzam się ze stwierdzeniem "kreatura z zimną krwią" choć podczas filmu zwykłam go nazywać... nieco inaczej ;>
Cóż sumienie pewnie do końca życia nie da mu spokoju, ale szczerze wolałabym właśnie sprawiedliwości dla tego egoisty mordercy.

ocenił(a) film na 7
Martusia21095

Ten film może stanowić przestrogę typu:"Uważaj czego pragniesz bo możesz to dostać".Jest niezły ale jakoś taki "nie-allenowski",taki zbyt na serio.Za długie wprowadzenie i zbyt trywialne zakończenie.Ale piłeczka spadła po stronie Chrisa.Tylko czy na to zasłużył?...

ocenił(a) film na 7
Martusia21095

"zauroczona" Chrisem ... mam to samo :)))

ocenił(a) film na 8
anti3ek

Właśnie... Najgorsza rzecz to moja początkowa sympatia do głównego bohatera który okazał się "kreaturą z zimną krwią".

użytkownik usunięty
anti3ek

i ty ,wielka przeciwniczka aborcji,popierasz faceta ,ktory zabil z zimna krwia kobiete w ciaży???? ZASRANA HIPOKRYTKA!!!Moze to tylko film,ale to,ze mu kibicowalas wiele mowi o tobie i twoich chwiejnych,koltunskich pogladach,ktore zmieniasz w zaleznosci od sytuacji i od osoby I ty smiesz komus wytykac brak obiektywizmu buhaha

ocenił(a) film na 7

ZANIM zabił... jak juz kogos przesladujesz po forach , bo ma inne zdanie na teat Twojej kochanej MM , to chociaz czytaj ze zrozumieniem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones