PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 051
ocen
7,4 10 1 98051
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Film widziałam kilka razy i pewnie obejrzę jeszcze kiedyś. Dla mnie bardzo dobry!Pierwsze skojarzenia po obejrzeniu to przede wszystkim korespondencja z powieścią Dostojewskiego: przygotowania do morderstwa, emocje tuż po zbrodni...Świetne połączenie z muzyką operową! Zestawienie dwóch światów, w których obraca się główny bohater po prostu mistrzowskie.

ocenił(a) film na 6
aniatakajedna5

I to chyba nie przypadek że Chris czyta w filmie "Zbrodnię i karę"

użytkownik usunięty
qqryqu

To na pewno nie jest przypadek. Bardzo dobry film, fajnie, że pojawia się nawiązanie literackie, może ktoś, kto nie zrozumiał, zawstydzi się i sięgnie po tę, swoją drogą fenomenalną, książkę. :) Osobiście podobał mi się też motyw z piłką tenisową i obrączką- świetny pomysł!

ocenił(a) film na 10
qqryqu

o ja!! świetne spostrzeżenie tym czytaniem Zbrodni i Kary przez Chrisa! no faktycznie! nie zauważyłam tej aluzji.

aniatakajedna5

Tak naprawdę, wszystko było dokładnie tak samo, jak w ZBRODNI I KARZE. Niesamowicie poruszające. Kurczę, jestem pod wielkim wrażeniem! Gdy Chris wszedł do mieszkania tej kobiety, wszystko stało się jasne. Końcówka mnie zaskoczyła.

JamNieMiszcz

*takie samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones