PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119391}
8,1 16 124
oceny
8,1 10 1 16124
8,1 20
ocen krytyków
Wszystko może się przytrafić
powrót do forum filmu Wszystko może się przytrafić

arcydzieło

ocenił(a) film na 9

"Trzeba szanować matkę,ojca, babcię,dziadka,kolegę,koleżankę. Wszystkich trzeba szanować." "Trzeba zawsze być szczęśliwym w życiu." To tylko niektóre z niesamowitych,szczerych i prostych sentencji. Wzruszający ( 6-letni chłopiec pytający 80-letnią kobietę "Czy Pani jest z życia zadowolona? Na co staruszka odpowiada "Nie, bo jestem samotna i zaczyna płakać) i zabawny zarazem.("Pan już jest taaaki duży. Pan ma wszystko takie duże, no i brzuch też spuchnięty") Najlepszy dokument jaki widziałam, zmuszający do zastanowienia się nad swoim życiem. REWELACJA!

użytkownik usunięty
aliteracja

- W życiu wszystko może się zdarzyć.
- Wszystko, ale to są rzadkie przypadki.
- I też można spotkać bardzo rzadkie przypadki, ale to jest bardzo rzadkie. Malutkiego dinozaura można spotkać.

ocenił(a) film na 9

Dokument jest genialny!!Widziałam go...tak naprawdę już nie pamiętam ile razy i za każdym razem tak samo mnie wzrusza. Spontaniczność i szczerość chłopca połączona z wypowiedziami ludzi, którzy wiele już mają już za sobą, daje nam niesamowitą dawkę emocji.

ocenił(a) film na 10
aniatakajedna5

Mam to samo :)

aliteracja

Zgadzam się.Piękne,mądre słowa padają w tym filmie.Zabawny lecz z drugiej strony smutny.polecam również film z gatunku krótkometrażowych '' Cyrk motyli'' również godny obejrzenia ale uważam że ''Wszystko może się przytrafić lepszy'':)

ocenił(a) film na 9
aliteracja

Ja prawie się rozplakałam:) Szczególnie jak jeden pan mówił, że rok temu umarła jego zona i bardzo mu smutno, bo była najmadrzejszą i najpiękniejsza kobietą na swiecie.

Co do filmu- genialny, genialny i jeszcze raz genialny.

aliteracja

Tak bardzo genialny. Trzeba szanować dziadka, babkę, kolegę, koleżankę. I trzeba się modlić do boga, żeby być mądrym. A kto nie wierzy ten jest zwierze. Ale wszystkich trzeba szanować. No... może, że babka lub dziadek nie wierzy, to wtedy jest zwierz. Ale tak to poza tym, wszystkich trzeba szanować.

Pozdrawiam wszystkie modlące się nie-zwierzęta, które modlą się do boga bo są mądre. A ja głupi... Wiem, że nic nie wiem. Jednym słowem: klapa.

ocenił(a) film na 10
aliteracja

Zgadzam się. Widziałam go nie jeden raz. A zawsze wracam z przyjemnością i takim samym wzruszeniem. Genialne dzieło, które powstało z bardzo prostego pomysłu. Perełka.

ocenił(a) film na 10
aliteracja

Ten dokument jest niesamowity, niezwykle emocjonalny, ciągle do niego wracam. Taki prawdziwy. Zawiera w sobie tyle prostej mądrości. Nie da tego żaden film. Mimo, że porusza ważne tematy, nie jest smutny, pokazuje, że są pewne prawidła natury, na ktore nie mamy wpływu i z którymi po prostu się godzimy

Jeden z moim ulubionych cytatów: :
- A pani poszła troche dalej?
_ No poszłam, na dworzec poszłam

ocenił(a) film na 10
PsychopatycznoOdwetowa

Podobało mi się też zdanie, że w życiu wszystko moze się przytrafić, nawet małego dinozaura można spotkać :)

użytkownik usunięty
aliteracja

"Trzeba szanować matkę,ojca, babcię,dziadka,kolegę,kol eżankę. Wszystkich trzeba szanować."
Nie zgodzę się. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie może być dawany z automatu.

A moim zdaniem szacunek powinien być dawany z automatu. Każda nowo napotkana osoba powinna być traktowana z szacunkiem ( rozumiem przez to uznanie godności ludzkiej, wartości danej osoby, a nie poważanie czy respekt). Oczywiście są takie ekstremalne sytuacje, gdzie można ten szacunek do kogoś stracić.

użytkownik usunięty
Alicja95

Z automatu? Jeżeli nic nie wiesz o kimś to na jakiej podstawie masz go szanować? Szacunku człowiek dobywa poprzez swoje czyny i zachowania. Nie można dawać szacunku z automatu,bo traci on wartość,jeżeli nie trzeba na niego pracować.

ocenił(a) film na 9

A po wypowiedzi, że wszystkich trzeba szanować dodał, że taki człowiek co nie wierzy to jest jak zwierzę...;d

stonoga18

W sumie racja, bo czy zwierzę wierzy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones