PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025670}

Wszystko o moim starym

About My Father
5,6 4 512
ocen
5,6 10 1 4512
5,5 6
ocen krytyków
Wszystko o moim starym
powrót do forum filmu Wszystko o moim starym

Ten grzeczny i oczywiście poprawny politycznie "humor" to dla dzieci, tak? Innego wytłumaczenia nie widzę, dno i dwa metry mułu, a kino zmierza jeszcze głębiej, i to w szybkim tempie. Upadek już wkrótce.
De Niro spoko, właściwie jak zawsze, i to jedyny powód, żeby to oglądać.

foxmulder

Powinni byli dograć śmiech z puszki byłoby jasne kiedy człowiek ma się śmiać.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Byłem na seansie i wszyscy się śmiali, nie były potrzebne żadne dograne śmiechy. Fajna luźna komedia

adamga89

Gratuluję poczucia humoru i serdecznie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
foxmulder

Jestem w stanie zrozumieć krytykę tego filmu, jednak akurat humor był często sprzeczny z obecną poprawnością polityczną za co twórcom należy się szacunek.

ocenił(a) film na 4
Orzeszek_120

Poważnie? Chyba muszę jeszcze raz obejrzeć!

ocenił(a) film na 5
foxmulder

No humor tak średnio bym powiedziała... Bardziej jak film obyczajowy/familijny a nie komedia.

ocenił(a) film na 6
foxmulder

Nie wiem gdzie tu masz poprawność polityczną. Generalnie pół filmu walą z Włochów, że to niewykształceni imigranci, mafiozi itd

ocenił(a) film na 3
gallez

Ale w 6 minucie na początku filmów już zdążyli wcisnąć pedałów xD
Dziwne, że ludzie tak łatwo używają tego hasła propagandowego "poprawność polityczna" skoro to jest:
po 1 propagandowe
po 2 jest błędne, ponieważ polityka nigdy nie była i nie będzie poprawna. Polityka się zajmuje wszystkim co jest typowo niepoprawne.

No ale można być człowiekiek, można być ludziem, a można być też cmentarniakiem. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones