PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874980}

Wszystko o seksie

Natural Disasters
5,0 353
oceny
5,0 10 1 353
Wszystko o seksie
powrót do forum filmu Wszystko o seksie

Stanowczo odradzam

ocenił(a) film na 3

Trudny do zniesienia film. Zarówno bohaterki jak i pozostałe postacie są zarysowane jak "zwyczajni, przeciętni ludzie", ale szczerze nie chciałbym w życiu mieć do czynienia z kimś takim. Zdają się być wyzuci z elementarnej zdolności nawiązywania zdrowych relacji, pojmowania własnych emocji i komunikacji wykraczającej poza realizowanie podstawowych potrzeb czy wzbudzanie szybkich wrażeń.

Pominę już może całkowicie bzdurny i bezzasadny tytuł. Film wprowadza widza w świat trzech pań, sugerując, że opowie nam o ich życiu, rozterkach, miłostkach i przyjaźni. Problem w tym, że prześlizguje się przez te wątki w taki sposób, że nie zbudowałem w sobie do nich ani krzty sympatii. Nie odniosłem też wrażenia, że autentycznie wzajemnie się lubią, ani że obejrzałem jakąś ciekawą i spójną historię. Kompletnie nie rozumiem ani tych bohaterek ani ich motywacji. Jak dla mnie, bezpowrotnie zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 7
_Struna_

Proponuję oglądanie aż do skutku i będzie wtedy i zabawny i zrozumiały ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones