PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297829}

Wszystko za życie

Into the Wild
7,9 265 201
ocen
7,9 10 1 265201
7,1 29
ocen krytyków
Wszystko za życie
powrót do forum filmu Wszystko za życie

3/10

ocenił(a) film na 3

nudy, nudy i jeszcze raz nudy !

ocenił(a) film na 2
matezz

też się wynudziłam.

ocenił(a) film na 2
matezz

Potwierdzam, film tak nudny, że niezdatny do oglądania.

Tomahowk

Prawie mnie zniechęciliście.. i Kristen Stewart też. Ale obejrzę ze względu na 78. miejsce w rankingu światowym. ;)

ocenił(a) film na 6
rudzzia

Też obejrzałem ze względu na 79-te już miejsce ale jak dla mnie to za wysokie ma miejsce a film no cóż nie zachwycił mnie

ocenił(a) film na 5
matezz

to jest okropny film i co gorsza ludziom podoba się postawa głównego bohatera. Pamiętam jak się z kumplem cieszyliśmy z jego zatrucia bo dzieci zobaczą ,że to jednak dureń :)

ocenił(a) film na 3
kubiszon85

Ja też nie uważam tego za arcydzieło. Bohater w bardzo przejaskrawiony sposób pokazuje swój bunt przeciwko współczesnemu światu. Nie sposób się nie zgodzić, że ma on trochę racji bo świat rzeczywiście zwariował i idzie w złą stronę, ale takie zachowanie jak jego do niczego nie prowadzi,

kubiszon85

chyba masz rację, prawdziwy bohater tej historii .Chris McCandless nie miał racji, ale przekonał się zbyt póżno i przegrał walkę o życie. Poczytajcie jego biografię a wszystko zrozumiecie

fiva

Chris McCandless byl (naprawde nie chce go obrazac) imbecylem. Wyruszyl do gluszy na Alasce, zeby zyc z minimum, powiedzmy dziko. Znaleziony martwy we wraku starego autobusu na Alasce. Wazyl wtedy 30 kilo. Chyba chcial pokazac swiatu ze jest zdrowo jeb.......Przepraszam jesli kogos urazilem.

dannyboi

aaaa nie mowie ze film jest zly

ocenił(a) film na 8
matezz

Nudy? Biegnij na nowe transformers...

ocenił(a) film na 10
matezz

Napisze tak, ssij mój chu* gimbazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ocenił(a) film na 10
matezz

nie docenić tego filmu, dając mu chociażby 6, w wypadku gdy nie przypadł do gustu - to oznaka całkowitego otumanienia, od którego bohater filmu stara się właśnie uciec. Jemu się udało, Wam nie.

ocenił(a) film na 8
matezz

Jesteś Bogiem lepsze, wiadomo, yo!

ocenił(a) film na 8
matezz

Argumentacja że hej...

ocenił(a) film na 6
matezz

Może nie zrozumiałem przesłania tego filmu, ale też baaaardzo mi się dłużył, dlatego tylko 6/10.

ocenił(a) film na 10
matezz

myślę, że to kwestia twojej natury, twoich ideałów i marzeń.
Ja, gdybym tylko mogła dałabym 20/10 :)

stawiam ten film na piedestale i często do niego wracam, jest całkowitym numerem jeden bo nie jest tylko filmem o chłopaku, jest filmem o ideałach.

ocenił(a) film na 10
matezz

Najłatwiej napisać, że coś jest nudne nie opierając tego na żadnych argumentach ( nawet takich totalnie bezpodstawnych ) i uciec od tematu. Zachowanie godne naśladowania pozdro :)

ocenił(a) film na 3
matezz

Nuda. Człowiek, który wybrał naturę zamiast życia.
Na całym świecie ludzie uciekają z różnych powodów np. przed mordercami, przestępcami, przed prześladowaniem, przed kłopotami, przed długami, itd. albo po prostu dla pieniędzy. Ale żeby dla natury?... Bez komentarza.

ocenił(a) film na 9
R_S_

Ale on właśnie ucieka przed takimi sprawami,problemami jak opisujesz.Chce zostawić całe szaleństwo świata za sobą i jedzie w dzicz Alaski to jest cel podróży,nie żeby się zabić a pobyć samemu z przyrodą i coś doznać...a że miał pecha ? nie mógł się przedostać przez rzekę która przy roztopach śniegu przybrała i w efekcie zatrucie bo coś jeść trzeba.. Jego śmierć paradoksalnie zaowocowała piękną książką i wspaniałym obrazem S.Pena...pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Mukti

Już na etapie planowania powinien zdawać sobie z tego sprawę że może tego nie przezyć.

ocenił(a) film na 3
Mukti

Być może już na etapie planowania założył że umrze na Alasce.

ocenił(a) film na 9
matezz

Ja myślę, że film jest w chooj nudny! Co nie znaczy, że nie jest piękny.

ocenił(a) film na 3
matezz

Dałbym lajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones