PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154600}
5,0 1
ocena
5,0 10 1 1

Wu San Gui yu Chen Yuan Yuan
powrót do forum filmu Wu San Gui yu Chen Yuan Yuan

To Carol Cheng. Grała także glowną role w filmie o więzniarkach (Nu zi jian yu - women prison). Calkiem fajna i charakterystyczna aktorka. Drugi film z nią i gra taką "zadziorną" :)

Co do histori: Chan Tai Yuen wraca do żony w Vancouver, tylko po to by sie okazalo ze ta znalazla sobie miejscowego policjanta.
Ng Sam Kwai, ze wzgledu na znajomosc Chana z jej bratem postanawia przyjąć go do siebie do domu. Sam Kwai to zadziorna babka. Wszyscy ją znają w "mieście", sprawia pozory jakby stala na czele tej spolecznosci. Na prawde tylko prowadzi pralnie w wynajetym lokum. Chan i Sam to dwie odmienne osoby. Jednak, czy cos ich łaczy? :)
Film zaczął sie calkiem niezle, potem było gorzej, by znowu było lepiej :)

Glowna para aktorow, tj: 'Do Do' i Lawrence Cheng zagrali
calkiem niezle. Niestety reszta wypada blado. Mamy tu jeszcze
"Piękną kobiete" ktora Chan poznaje w samolocie, ot ladna aktorka ktora tez cos wnosi do historii. Trzeba przyznac ze "akcja" w domu była calkiem niezła :D :D

Ogolem sytuacji komediowych nie było duzo, takze nie dalo sie mocno posmiac. Malo tego, na pewno jedna scena była nie realna. Dokladnie chodzi o wybuch. nie będe zdradzal reszty. Wiadomo, w pewnych sytuacjach mozna naciągnac granice realnosci i zrobic z tego zart, ale mysle, ze w tym przypadku bylo to niepotrzebne. Niektore sytuacje po prostu nie byly jakos smieszne. Konec koncow. Nie jest to jakas wielka komedia, ale są zabawne sytuacje.

Milosnikom komedii romantycznych mozna polecic, raczej wiele nie stracą. Natomiast reszcie: mozna zobaczyc. Takie moje zdanie. I choc na imdb aktualnie film ma 6.6 czyli podchodzi pod "dobry" to jak dla mnie taki dobry nie był. Czasem bylo troche za nudno. To tylko moja opinia oczywiscie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones