PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789932}
7,0 133
oceny
7,0 10 1 133

Wukong
powrót do forum filmu Wukong

Po 300-letniej wędrówce Małpi Król przybywa do Niebiańskiej Akademii by zniszczyć Astrolabium Przeznaczenia i dzięki temu stać się panem własnego losu. Okazuje się jednak że chociaż na Ziemi jest nie do pokonania, to w Niebiosach można go zakuć w kajdany i spacyfikować. Na szczęście znajduje potężnego sojusznika - córkę Władczyni Losu. Wszystko jednak wywraca się do góry nogami, gdy podczas walki spadają na Ziemię gdzie tracą swoje moce i stają się równi zwykłym śmiertelnikom w walce z demonem. Nie będzie to jednak ich jedyny przeciwnik…

Połączenie muzyki opery pekińskiej z thrashem wypadło całkiem nieźle wg mnie.

Można gdzieś obejrzeć z napisami?

użytkownik usunięty
Sharimsejn

Nie mam pojęcia.

Sharimsejn

na yify bz jest online i mozesz tam wgrac angielskie napisy pobrane z opensubtitles

Sharimsejn

pojawił się z literkami polskimi.Poszukaj to znajdziesz na pewno.

Sharimsejn

Dobra znalazłem z napisami dobrą jakość ale średni ten film mimo, że lubię nawet azjatyckie produkcje.

hm a czy trzeba legendy o małpim królu oglądać w konkretnej kolejności czy mogę obejrzeć najpierw to, jeśli nie widziałem tamtych?
A co do tytuł tematu założonego przez autora to w pełni się zgadzam.Filmy azjatyckie zwłaszcza chińskie mają w sobie to coś.Potrafią przytwierdzić skutecznie do ekranu.

romek_krakow

To jest oddzielna historia Małpiego Króla, więc spokojnie możesz oglądać. Trylogia "The Monkey King" jest połączoną historią i tam wskazane oglądać po kolei, aczkolwiek tylko do dwóch części są polskie napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones