PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500957}

Wyścig 2

Race 2
7,0 344
oceny
7,0 10 1 344
Wyścig 2
powrót do forum filmu Wyścig 2

Seriously?

ocenił(a) film na 6

Po obejrzeniu znakomitej pierwszej części nie mogłam się doczekać kontynuacji. Niestety, pierwszym rozczarowaniem była wymiana praktycznie całej obsady, o ile w sytuacji Katriny i Akshaye jest to zrozumiałe o tyle Bipashy strasznie mi brakowało. Duet Saif & Deepika już mi się troszkę przejadł i chętnie zobaczyłabym na tym miejscu inną aktorkę. Samej fabule nie mam nic do zarzucenia. Scenariusz jest bardzo dobrze napisany, a co najważniejsze przemyślany. Drażniły mnie niestety niektóre piosenki, które brzmiały jak Alvin i Wiewiórki :) Brakowało w filmie typowego bollywoodzkiego brzmienia jakie miała pierwsza część filmu. John jak zwykle świecił swoją gołą klatą, ale i aktorsko się spisał. Nie nastawiałam się na wiele po jego tragicznej grze w "I, Me Aur Main", ale tutaj było ok. Ogólnie film oceniłabym na '7' gdyby nie jedna scena. Mianowicie wylot Ranveera i Aleeny samochodem z płonącego samolotu i dalszy lot, kontynuowany dzięki czterem czerwonym balonikom przyczepionym do owego samochodu. Seriously? Ten moment sprawił, że zatrzymałam film i pomyślałam "Co ja oglądam?". Dlatego niestety tylko 6.

ocenił(a) film na 6
Maddie_filmweb

To był ten system bezpieczeństwa na wypadek spadania, o którym wcześniej wspominał John Saifowi, kiedy jechali razem samochodem. :-P

ocenił(a) film na 6
Maddie_filmweb

Całkowicie zgadzam się z tą opinią, identyczne odczucia mam a scena w samolocie to jakaś masakra po prostu.. ktoś tu miał strasznie bujną wyobraźnię. Równie zawiedziona daję 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones