PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 719
ocen
6,6 10 1 108719
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Genialny film, jedna z moich ulubionych komedii, film który dla mnie jest arcydziełem. Wydaje się komedią niskich polotów, ale znakomita gra aktorska, która mimo filmu kategorii B znacznie przewyższa niejedną superprodukcję. Zakończenie filmu to typowy happy end, ale jednak jedyny w swoim rodzaju. Nie możliwy do przewidzenia przebieg wydarzeń ustala zakończenie ukazujące wewnętrzne dobro żyjące w każdym człowieku. Humor stoi na bardzo wysokim poziomie w moim sensie rozumienia tego stwierdzenia (dla nie humor wysokiej klasy to taki, który wywołuje wysokie natężenie decybeli w śmiechu widza, a nie wyszukane ironie tworzące jedynie minimalny uśmiech). Film oceniam na 10, i polecam każdemu go obejrzeć.

Czasy_Wojny

Zgadzam sie z Toba. Dla mnie tez 10/10. Rowniez to jedna z moich ulubionych komedii !!!! P;)

ocenił(a) film na 9
Czasy_Wojny

Racja, ten film wywołuje salwy śmiechu, nie raz tarzałem się po dywanie bo nie mogłem usiedzieć. Reeety, to rewelacyjna komedia , wg mnie jedna z lepszych jakie kiedykolwiek powstały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones