PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37335}

Wyścig z czasem

Out of Time
7,0 27 569
ocen
7,0 10 1 27569
6,6 5
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

film niemal przez caly czas trzymal mnie w napiecieu! naprawde chyba jedyny na ktorym martiwlem sie o bohater niemalze caly czas:)thriller jakich malo! poza tym rewelacyjny Denzel i jak zwykle dobra Eva Mendez:) (moze bardziej wyglada dobrze niz gra ale jakos mam do niej sympatie:)

ocenił(a) film na 9
iwano

zgadzam się w powyższym wpisem w 100%,,,
no może w 99%
..........

bo daje 10/10 :)


film jest rewelacyjny!!!!
:D

iwano

Przeczytaj se recenzje Marcina Kamińskiego, poniewaz zamiata za wysoka ocene tej porazki, a to twoje napiecie z potencja zamieni ci sie w dysfunkcje.

ocenił(a) film na 2
Emez

Patrzę i oczom nie wierzę - same pozytywne opinie. Jak dla mnie był to jeden z najbardziej schematycznych tendencyjnych filmów w historii kina. Niektóre sceny wywołują płacz i zgrzytanie zębów. Już nie mówiąc o tym, że końcówka była do przewidzenia - i nie zakończyła się, przyznajcie rewelacyjnie, raczej była to scena typowa dla filmów klasy B, ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Na domiar złego można doliczyć fatalne dialogi, oraz co gorsza niesamowicie drewnianą grę duetu Denzel - Eva (dziwi mnie to tyle, że bardzo lubię tych aktorów, i w innych produkcjach dawali się poznać z zupełnie innej strony). Co zaś do samej akcji - to jest, wartka, szybka, ale bezsensowna - Denzel robi wszystko co do ułamka sekundy, mimo, że wszyscy patrzą mu na ręce, no chyba że film miał ujawnić idiotyzm służb mundurowych, ale chyba to nie było jego celem. Nie sztuką jest zrobić taki film sensacyjny, sztuką jest to zrobić tak, by mniej więcej trzymało się kupy.
pozdrawiam

zjomal88

Hehe... Moim zdaniem film jest dobry jak się go dobrze ogląda i w zależności od gatunku może śmieszyć( komedia) czy straszyć( horror).To z pewnością bardzo uproszczony schemat oceny filmów ale większość kinomanów tak odbiera oglądany film. "Wyścig z czasem" jest moim zdaniem dobrym filmem, przy którym nie zasnąłem. Podobała mi się gra Denzela i uroda Ewci. Fenomenalnie wyglądała w tej obcisłej spódniczce.No i tej gość (bodajże lekarz, kumpel szeryfa)ma specyficzne podejście do życia, kobiet itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones