PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37335}

Wyścig z czasem

Out of Time
7,0 27 569
ocen
7,0 10 1 27569
6,6 5
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

schemat+schemat+schemat+schemat+schemat+denzel+floryda=out of time

użytkownik usunięty
Plainview

Uczyc "siem" gramatyki!!!!!!!!!!!
Lekcja pierwsza: OGLĄDAĆ nie rowna "siem" OGLONDAC!!!!!
Ja go oglądnąłęm,film lekki ,prosta fabula ale nie nudna,natomiast nie zamierzam go OGLONDAC Pozdrawiam i nastepnym razem prosze sprawdzac wyrazy w slowniku,bo to ochydnie wygląda

użytkownik usunięty

Jak już tak bardzo czepiasz do wypowiedzi klimkova, to może ja przyczepię się do Twojej. Chodziło Ci raczej o ortografię, a nie o gramatykę. To po pierwsze. Po drugie, nie piszemy "oglądnąłęm" tylko oglądnąłem. Więc to raczej Ty sprawdź w słowniku następnym razem, jak będziesz coś komentował, bo to ohydnie wygląda. Tak, tak oHydnie, a nie "oCHydnie".

ocenił(a) film na 8

co za dyskusja :P ...
co za dyskusja :P ...
co za dyskusja :P ...
co za dyskusja :P ...

Plainview

Poza błędem gramatycznym wypowiedź całkowicie prawdziwa. Nuda i schemat

ocenił(a) film na 6
Plainview

Polemika godna podziwu, ale ja się zgadzam: schemat, schemat, nuda, schemat - szkoda tylko, bo Denzel to naprawdę dobry aktor, a tu taka kiszka... :/

tygrysulka

Bardzo mi milo ze tu sie taka dyskusja wywolala:P i sie ciesze ze przynajmniej wszyscy sie zgadzaja co do mojej opini na temat filmu!!:P;d;d Pozrowienia zarowno dla zwolennikow mojej jakze niedoskonalej ortografii jak i dla jej krytykow!!:D:D

Plainview

Ale się dyskusja zrobiła. Ja uważam, że "Wyścig z czasem" jest nudnym filmem... I zgadzam się ze wszystkim co zostało tu powiedziane... A poza tym błędem ortograficznym jest wszystko OK. Buhehe...

Pozdrawiam, Yuriko :)

Yuriko_2

Ja też twierdzę, że tego filmu nie powinno się "oglondać" (zaznaczam w cudzysłowie - żebym czasem nie został posądzony o herezję i spalony na stosie... ludzie przesadzają... już od średniowiecza)... Za lekki film jak dla mnie, zmarnowany czas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones