PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37335}

Wyścig z czasem

Out of Time
7,0 27 523
oceny
7,0 10 1 27523
6,6 5
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Reżyser Carl Franklin kocha kino noir i znowu nakręcił rasowy kryminał.
"WYŚCIG Z CZASEM" bardzo przypomina "W BAGNIE LOS ANGELES".
Zmieniona została jedynie oprawa, z dusznej, zadymionej, jazzowej, na równie duszną, lecz parną, słoneczną.

To znowu opowieść o samotnym detektywie, o femme fatale (bo to zła kobieta była), intrygach, kłamstwie, namiętności i zdradzie.

A jednak film ogląda się z zainteresowaniem.

EVA MENDES w butach na obcasach i czerwoną torebką na ramieniu nie jest wiarygodna jako pani detektyw, ale patrzy się na nią z przyjemnością.

No i DENZEL, jak zawsze w dobrej formie.

Fajne kino.

Polecam.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

"EVA MENDES w butach na obcasach i czerwoną torebką na ramieniu nie jest wiarygodna jako pani detektyw" - jak dla mnie dużo bardziej wiarygodna niż te wszystkie panie detektyw z innych filmów na okrągło noszące spodnie ale może to kwestia gustu :)

ocenił(a) film na 7
tomash74

Wolę jednak Jodie Foster z "Milczenia owiec", Angelinę Jolie z "Kolekcjonera kości" czy Kim Dickens z "Zaginionej dziewczyny".

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Hehe, chciałem tylko podkreślić, że Eva jest bardzo atrakcyjną kobietą i jej wdzięki bardzo do mnie przemawiają :) Oczywiście wiem o co Ci chodzi i w pełni się zgadzam chociaż nie widziałem jeszcze "Gone Girl" z Kim Dickens. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
tomash74

Polecam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones