PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 580
ocen
7,0 10 1 202580
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Słabiuteńki film. Bardzo słabe aktorswo . I pytam kto wpuścił na plan tego rapera???. Z czasem film zaczął mi przypominać Bonnie i Clyde w przyszłości. I jeszcze te napady na banki czasu , żałosne. Ani strażników ani ochrony te banki nie mają. Ludzie padają na ulicy jak muchy a nie napadaj na siebie lub na bank by spróbować się ratować. Przecież i tak nie mają nic do stracenia. Getto powino być stefą walki i chaosu a nie spokojną dzielnicą. Strasznie mnie ten film rozczarował bo naprawdą pomysł z uciekającym czasem był bardzo dobry . I na koniec pochwały dla gry Cilliena Murphy , zdecydowani wyróżnia się w tym przeciętnactwie.

ocenił(a) film na 7
neron4

Bo to zwykła wariacja w tematyce Bonnie i Clyde, mezalians, kult młodości i pogoń za pieniądzem. Kino na miarę amerykańskiego widza i boxoffica.

ocenił(a) film na 2
mates_z

"Bo to zwykła wariacja w tematyce Bonnie i Clyde, mezalians, kult młodości i pogoń za pieniądzem. Kino na miarę amerykańskiego widza i boxoffica."

Czyli mam rozumieć po twojej wypowiedzi że to zwykły dzisiejszy odmóżdżony chłam i szkoda na to czasu.

ocenił(a) film na 7
king8543

Film jest przewidywalny, Nie ma w nim niczego co już było w kinie z wyjątkiem pomysłu, że walutą jest czas - bogaci żyją wiecznie, biedni umierają... trochę to naciągane, ale dzięki temu film jest prosty jak zegarek.

Dosyć uboga sceneria, kilka lokalizacji w stylu LA, garderoba i samochody chyba skradzione z Matrixa, w sumie ma to być taki sci-fi romantic action flick. Trochę to jak filmy z Tom Cruisem - sensu w tym nie ma, ale rozrywka przednia. Zobacz zwiastun, a cały film w kilka sekund znajdzieszw PL na YT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones