PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 381
ocen
6,2 10 1 18381
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

7/10

ocenił(a) film na 7

Po prostu fajne kino rozrywkowe osadzone w tematyce formuły 1. Czasami raziły zbyt naciągane sceny (np. wyścig po mieście, czy ratowanie przez kierowców kolegi, który się rozbił), ale jak przymknąć na to oko i traktować film jako czystą rozrywkę, to można nieźle spędzić czas.

radwan88

Nie myl F1 z CART!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Champ_Car

ocenił(a) film na 7
radwan88

No nie wiem czy wyścig na mieście (nie pamiętam już filmu) ale przecież jest na świecie uliczny tor, mekka F1... Monaco...

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

Tak , na mieście. Sly i ten młody chłopak wyjechali swoimi formułkami na ulice miasta gdzie był normalny ruch uliczny (samochody, piesi, światła itd.) W takich warunkach oczywiście na maksymalnej prędkości się ścigali między sobą. Mówiąc krótko totalnie nierealistyczne.

ocenił(a) film na 7
radwan88

dlaczego tak twierdzisz? Wg. Ciebie samochody były komputerowe czy jak? BO Twoja wypowiedź jest trochę śmieszna
DLa przykładu masz analogiczne pościg za gościem w formule/CARTcie . Alarm für Cobra 11 odcinek Der Fahrer. Kapitalny pościg po niemieckich drogach. Nierealne? Bzdura! Realne. Tylko może patenty typu podnosząca się studzienka są z czapy.

ocenił(a) film na 7
Redgard

Spoko, dla Ciebie realistyczne, dla mnie nie. Tylko nie wiem po jaką cholerę odrazu oceniasz zdanie inne od Twojego śmiesznym? Jeśli to miała być prowokacja, żebym Ci odpyskował podobnym tekstem i oceniał jakoś Twoją wypowiedź, to sory stary, ale nie ten adres.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones