PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 381
ocen
6,2 10 1 18381
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Fajowy i klimatyczny

ocenił(a) film na 7

Bardzo fajna muzyka w tym Ery. Sly jak Sly, fabuła jak fabuła, ale nie jest debil.na jak w tokyo drift, czy ff2. Bardzo przyjemnie się ogląda. Klimat wyścigów jest, akcje są efektowne i ciekawe, aktorzy też ok. MIło wracam do filmu i dlatego dam 8, nie 7.

I dziwie się ludziom, którzy mówią, że to bajka:) przecież trailer nie zwiastował realistycznego filmu o F1 i kubicy bo byłby nnuuuuuuddnyyyyyyyyyyyyyyyyy. Nie wspominam o pseudo fanach F1, którzy zaczeli się niby interesować wyścigiami bo Kubica jeździ, a tu jest ich najwięcej:) łah łah łah łah. Mnie F1 nie kręciło i nie kręci, ale ten filmik jest przyjemny i gdyby mieli cały czas jeździć po torze, to bym chyba zasnął. Inna sprawa, że raczej trudno wymyśleć fabułe do filmu z F1 w tle, żeby mogło je szersze grono obejrzeć, no ale widzę, że znawcy wiedzą lepiej. NIe jest to bezmózgie kino, ale nie jest też to gówniany film. Tak mi sie wydaje przynajmniej, że w Tv warto sobie oglądnąć.

ocenił(a) film na 7
Redgard

a co do końcówki
"Zakończenie ostatniego wyścigu sezonu jest bardzo podobne do zakończenia wyścigu CART w Portland z 1997 roku. Jedyną różnicą jest to, że w Portland pierwsze trzy pojazdy minęły linię mety w 0.055 sekundowych odstępach czasu."

ocenił(a) film na 7
Redgard

no i dodam, że to nie F1 a wyścigi Indy Cars, a co do wielu zarzutów

Wody obok toruu chahchahahahahahaha kuźwa obczajcie wyścig sobie z Kubicą co będzie w niedziele teraz. Woda, rzeka, przy samej bandzieeeeee. Hahahahaha więc nie bądźcie ciotkami, które udają mądrych, tylko dopuście fakt, że pomimo paru błędów film jest naprawdę dobry.

A i scena pościgu na ulicy. Jak ktoś ma z tym problem niech obejrzy jeden z odcinków Cobry 11, gdzie złodziej kradnie F1 i ucieka właśnie sobie ulicami. Tylko dla tych co nie widzą po za Polską nic, to może być nierealne, ale takie zjeb.abe drogi są tylko u nas. Serio. A tylko pomysł wprowadzenia tej sceny zwalony na max:D Chłopak strzela focha idzie na ten podnośnik z autem i obrażony odjeżdza, a Sly za NIm:D:D:D: Uważam że to kpina:D:D:D Ale to jedyna głupia scena z filmu. Lepszy dużo niż "Najlepsi z najlepszych" Bessona na podstawie Komiksu i właściwie jedyny, który opowiada o wyścigach Indy Cars, tudizeż bolidach. Fabuła jak fabuła, Fast adn furious też nie grzeszą inteligencją, ale generalnie uważam że razem z mUZĄĄĄĄĄ jest naprawdę giittt

duży plus zza Chemicals Brother i Erę z utworem - MOther za to THX.
I bohaterowie wyraźiści, fajny Schweiger, cóż widywałem gorsze filmy i lepsze, ale nie powiem, że ten jest zły. Uważam, że to jest dobry film z serii "do widzenia rozum" i pomimo niepotrzebnych efektów CGi, jest bardzo dobry. Ja daje dziś 9. Jak ktoś będzie potrafił dobrze argumentować bez kłotni, chętnie porozmawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones