PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 381
ocen
6,2 10 1 18381
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Znacie może jakieś inne filmy o tematyce sportowej. Jak tak to piszcie...

ocenił(a) film na 8
SlodKinoman

Męska gra - świetny film o futbolu amerykańskim, reżyseria Olivier Stone, znakomity scenariusz

Ucieczka do zwycięstwa - o piłce nożnej, troche sportowy troche wojenny, z Sylwkiem Stallone

Radio - piękny dramat, może nie dosłownie sportowy ale dzieje sie cały czas wokół sportu

Ich własna liga - o bejsbolu, kapitalny wzruszający film z Geeną Davis

Biali nie potrafią skakać - o koszu, fajne, zabawne, bardzo wciągające i satysfakcjonujące

Cud w Lake Placid - hokej, film oparty na faktach o olimpiadzie w 1980. Znakomicie zrobiony

Trener - o drużynie kosza, świetna rola aktorska Samuela L Jacksona, bardzo dobry scenariusz

Reggae na lodzie - znany, bardzo lubiany film o Jamajskiej Drużynie Bobslejowej. Oparty na faktach.

Puchar Himalajów - Film made in Bhutan. Niskobudżetowy, niezależny, ale fajny. O tym że nawet w tybetańskim klasztorze są fani piłki nożnej :)

Podałem tylko to co mi sie przypomniało i co sam bym polecił. Wystarczy ? :)

ocenił(a) film na 7
krevek

na pewno wystarczy, wielkie dzięki za te pozycje

ocenił(a) film na 4
SlodKinoman

Również Rocky jest o tematyce sportowej :P no i znam jeszcze Gol i Gol 2 ale to cieńkie filmy :P

ocenił(a) film na 7
SlodKinoman

Vince Niepokonany
Tytani
Polecam bardzo te filmy.Jedne z lepszych dla mnie w kategorii sportowych
i oczywiscie...SIŁA SPOKOJU!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones