PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 381
ocen
6,2 10 1 18381
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Muzyka jak dla mnie 9/10 wstęp do ostatniego wyścigu 10/10 dlaczego chyba tłumaczyć nie muszę?

Pompatyczność w filmie slaya jest taka sama jak w każdym jego obrazie, jednych to razi innym się podoba , należy pamiętać że rozrywką jaką jest kino nie jest sam w sobie środek przekazu, jest to medium zróżnicowane jedni chcą pomyśleć rozkminić zgłębić przekaz autora a inni dobrze się bawić i po prostu popłynąć.Ja na tym filmie popłynąłem i byłem zaraz za jego tempem i akcją

Odwzorowanie rzeczywistości? Chyba każdy widział, bardzo znikome ale czy realny był Rocky? Nie był ale bawił dał się wczuć w tą alternatywną wersję rzeczywistego sportu jakim jest boks.

Efekty... poza paroma sytuacjami które nigdy nie mogły by zaistnieć w rzeczywistym świecie (koło spadające na trybuny ..największy nonsens filmu) to perfekcja w swoim wykonaniu i nie mówię tu tylko o dopracowaniu komputerowym ale o szczegółach. Przykład jeden a taki że wiele scen kręcono podczas prawdziwych wyścigów.

Napisałem w odpowiedzi odnośnie recenzji że nie są to wyścigi F1 tylko Indy ale tak naprawdę jest wiele sprzeczności i trudno określić jaka to federacja(w filmie tego nie określają? Może ktoś będzie wiedział?

ocenił(a) film na 5
stachuxp1

Jest to amerykańska seria Champ Car :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones