PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 381
ocen
6,2 10 1 18381
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Wyścigi formuły 1 w filmie nie zdarzają się zbyt często, a tu film z ich wykorzystaniem, świetnymi zdjęciami i naprawde wciągającej fabule. A do tego dobrze dobrana muzyka i obsada, nie mowiac juz o naprawde dobrej roli Sylwka, moze zdziwic , ze Rambo gra zwyklego kierowce, ktory ma swoje problemy... ale czy zwyklego?

MC_Bubas

Z zastrzeżeniem, że to nie Formuła 1. Poza tym fajnie sie ogląda, mimo że całkowicie niezgodna z rzeczywistością bajka. No ale Amerykanie są od tego żeby bajki opowiadać :)

Vinc

Eee nie F1 ? To co? Wybacznie nie znam się za dobrze, ale na Formułę ! mi to wyglądało. A co do filmu to obejrzałam głównie ze względu na Tilla, i tak jak w tytule nie powalił, ale się podobał. Całkiem przyzwoite zdjęcia i montaż, tylko ta dziewczyna zupełnie mi tam nie pasowała.

ocenił(a) film na 3
Mikka_5

Oczywiscie, ze nie F1. Nie interesuje sie amerykanskim wyscigami, ale ja bym to nazwal IndyCar, mimo ze na poczatku filmu Jimmy byl na okladce czasopisma ChampCar. Tylko ze auta w ChampCar wygladaja chyba troche inaczej. Tak czy siak, byla to amerykanska seria.

użytkownik usunięty
Nikko

Z pewnością to nie F1. Zresztą ani jeden wyścig z tego filmu nie rozgrywa się na torze z F1. Bolidy też się różnią. Tak samo zasady ;)

MC_Bubas

ja szczerze mowiąc chciałam oglądac ten film ze względy na role jaka grał Kip, ale film mi się spodobał...i tobardzo :D:D:D Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones