PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836404}

Wyścig

Coureur
5,9 415
ocen
5,9 10 1 415
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Myślałem,że to będzie coś lepszego - nudny film o szprycującym się młodym kolarzu.Jak na dramat to za mało tu dramatu,a jak na film sportowy to za mało tu emocji.Cała ta grupa kolarska to bardziej przypomina zieloną szkołę,niż profesjonalny team kolarski - na czele z przerysowaną i stereotypową postacią ruska - czyli wóda i dragi.Można sobie odpuścić.

kleju30

Za surowa ocena, może nie przypadł ci do gustu, ale 4/10 dla niezlego filmu to przesada. Moja ocena to 7/10, wciagajaca historia, może dlatego mi sie podobał bo jeżdże na rowerze i jestem po seansie filmu z Armstrongiem, dokument rewelacyjny. Wyścig jedna z lepszych fabuł o kolarstwie i dopingu.

kleju30

Nudny? Kurcze, nie nudziłem się ani sekundy. Za mało dramatu? Jeśli uważasz, że kiedy komuś wali się całe życie z powodu dopingu, to za mało dramatu, to... nie wiem czego oczekujesz. Film jest mocny, szczery, bezpardonowy. Pokazuje sport odarty z otoczki transmisji telewizyjnych i pompy, pokazujący to oblicze sportu, o którym nie chcemy wiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones