PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11808}

Wybraniec śmierci

Marked for Death
6,6 11 116
ocen
6,6 10 1 11116
Wybraniec śmierci
powrót do forum filmu Wybraniec śmierci

Później po 2001r. niestety Seagal nie reprezentuje nic poza totalnym dnem. Ten film jeszcze da się obejrzeć, aż trudno pomyśleć, jak teraz i kiedyś wyglądał i grał Steven Seagal.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

niestety różnica jest ogromna..

ocenił(a) film na 8

Ten filmik to 8/10. Reszta już niestety niżej.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

do 2001 było zajebiście.

ocenił(a) film na 8

Nie przesadzajmy, że zajebiście. Seagal już dał sobie znać w gniotach takich jak: Patriota, Terrorysta, Krytyczna Decyzja.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Terrorysta i Krytyczna decyzja to dobre filmy wiec nie gadaj głupot.

ocenił(a) film na 8

Terrorysta na 2/10, to totalne nieporozumienie w karierze Seagala - ten film moim zdaniem nie powinien powstać. Nic się nie działo, bardzo nudny i przewidywalny od początku do końca. Krytyczna Decyzja to taki film, w którym Seagala było mało. Film generalnie mógł być dużo lepzy, lecz pomysł ciekawy - ale to nie czyni go lepszym od jego innych filmów Seagala, tyko 5/10. Coś jeszcze?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

ale ja te filmy lubię bo są ciekawe a nie że gra tam Seagal rozumiesz? on w tych filmach był w ogóle nie potrzebny

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ale w nich Seagal nie gral głównej roli a Patriota to raczej film obyczajowy..

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Dla mnie patriota jest w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów seagala. Nie wiem co Ci się w nim tak nie podobało?

ocenił(a) film na 8
sss_111

Usnąłem na tym filmi dwa razy, strasznie nudny, jak terrorysta z tym samym aktorem. Że niby fabuła troszkę inna, lecz film był po prostu bardzo nudny.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Aaa, no spoko. Jak kto woli;)

ocenił(a) film na 5
AdamBayern01

Tak, Seagul byl dobry, dopoty, dopoki nie zaczal zadawac sie z Putinem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones