PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502282}

Wybuchowa para

Knight and Day
6,2 72 198
ocen
6,2 10 1 72198
4,7 11
ocen krytyków
Wybuchowa para
powrót do forum filmu Wybuchowa para

Kicz jakich mało.

ocenił(a) film na 3

Film na poziomie uczniów 2 klasy podstawówki (bez obrazy dla uczniów podstawówki :) Ciekawe skąd się wzięła taka wysoka średnia? Film nie ma nic na swoją obronę. Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
lokis_3

bo głosowali uczniowie klas drugich?

androgenius

normalnie żenada oglądałem ten film z przymusu i muszę przyznać dawno już nie czułem takiej pogardy dla kiczu holiłódzkiego
indyjskie techno i bollywood jest lepsze od szmirowatej akcji naszpikowanej efekciarskimi dialogami , przesyconymi efektami dosyć stanowcze nie

ocenił(a) film na 3
proximacentaurii

popieram przedmówców... nawet nie da się go obejrzeć do końca : //

użytkownik usunięty
filomenaxd

Cameron miewała lepsze i gorsze role, wzloty i upadki, ale teraz to skoczyła z Lwiej Skały prosto na dno oceanu. Totalny gniot.

ocenił(a) film na 3

Jeszcze nigdy się tak nie wynudziłam. Kompletna porażka i beznadzieja.

ocenił(a) film na 6
iza380

nuda nuda nuda .
w drugiej połowie filmu może nawet wystąpiło u mnie "lekkie wciągnięcie " pewnie nawet wymuszone :D ,
ale nie na długo ..
jednym zdaniem ' film porażka ' . moje zdanie ..

ocenił(a) film na 4
lokis_3

Mialem podobne wrażenia i nawet mnie oświecilo,że ten film jest reprezentantem gatunku filmowego,ktory na wlasny użytek określam jako "Familijna komedia sensacyjna".Jasne,że zdaję sobie sprawę,że to mialo być lekkie,rozrywkowe i przekoloryzowane,ale żeby lecieć aż po tak niskiej linii oporu? Trochę tak jakby twórcy wychodzili z zalożenia-"damy widzom Toma i Cameron,trochę akcji trochę żartów i nie najbrzydsze plenery,to na pelnym luzie lyknie to to i może się nie polapią jaką my tu im kiszę zaserwujemy". Ale cóż-co kto lubi...

ocenił(a) film na 4
lokis_3

Zgadzam się, niektóre sceny były wręcz komiczne. Lubię filmy akcji, ale ten do mnie nie trafił i jeszcze Cruise... słabo.

kamilmalina13

No własnie Cruise... Nie pamiętam, żebym widziała go kiedykolwiek w tak słabej roli. Był beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones