PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502282}

Wybuchowa para

Knight and Day
6,2 72 168
ocen
6,2 10 1 72168
4,7 10
ocen krytyków
Wybuchowa para
powrót do forum filmu Wybuchowa para

Muszę to zrobić i pochwalić Toma Cruise za tą rolę,był absolutnie świetny,męski (mimo
wzrostu).Ogólnie rządził na ekranie,czym mnie zaskoczył,grał super-płynnie,naturalnie,bez
nadęcia.Polecam nawet tym,którzy Cruise nie lubią bo możliwe,że po tym filmie polubią.

ocenił(a) film na 5
adina

Zgadzam się! Bardzo męski, pociągający. Jak napisałaś- mimo wzrostu. Pamiętam go z "Wywiadu z wampirem"- tam też miał to "coś". Nie dziwię się, że Kate H. zawrócił w głowie.
Szkoda, że takich facetów coraz mniej. Opanowanych, myślących (wybaczcie),pewnych siebie, ale w taki sposób jak pokazał to Tom w tym filmie.Nie to co jakieś wymuskane "panienki" typu American Pie itd.

użytkownik usunięty
adina

no ja też musze to zrobić :D nie lubiłam go nigdy, zawsze był dla mnie taki obleśny a ten film jest naprawde fajny, ostatnio Cruise mnie pozytywnie zaskakuje i sie okazuje, że to jednak zawodowiec jest :) on powinien grać tylko w komediach, podobno jak ktoś radzi sobie w komediach to jest najwyższej klasy aktorem a ja ostatnio w dwóch komediach go widziałam no i to jest to! kreatywny Cruise w całej okazałości :) oby tak dalej!
trzymam kciuki za jego pozytywną transformacje, niech człowiek w końcu wyjdzie na prostą :)

ocenił(a) film na 7
adina

Cruisa przede wszystkim cenie za to ze świetnie się broni, szybko biega, te jego skoki na dachu po prostu arcydzieło. Facet boski.

ocenił(a) film na 6
adina

To niższy facet nie może być męski? Co ma piernik do wiatraka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones