PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830295}

Wycieczka

Der Ausflug
3,7 471
ocen
3,7 10 1 471
Wycieczka
powrót do forum filmu Wycieczka

No jak na thriller to zdecydowanie za mało tu napięcia i emocji.Zobaczyć nie zaszkodzi,ale spodziewałem się czegoś ciekawszego - owszem jakiś fajny klimacik jest,ale sama historyjka delikatnie mówiąc nie porywa - takie "artystyczne" kino o niczym.Na plus - film dobrze zagrany z niezłą rolą Ilczuk,niezły prowincjonalny klimacik oraz kilka ciekawszych scen.Na minus - nieprzyjemne to całe towarzystwo-jakoś ani mnie grzała ani ziębiła ta ich "wycieczka" oraz za dużo długich,milczących scen - ja wiem że to z założenia miało być takie "artystyczne i ambitne",ale najzwyczajniej w świecie było nudne.Podsumowując - film do zobaczenia chociażby ze względu na niezłe role Ilczuk i Wajdy oraz do zapomnienia.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Właśnie obejrzałam ten film. Przyznam, że do niektórych scen musiałam wrócić do kilku scen i obejrzeć je drugi raz. Obie wyglądały na dziewczyny z problemami. Na początku jednak ruda wydawała mi się bardziej zaburzona, później blondi przejęła pałeczke boderline i psychozy a na koniec jeszcze Andrzej pokazał niezły egocentryzm podniecając się zapisem dziadka w ruinach, zapominając całkiem że jego dziewczyna leży kilkanaście metrów dalej martwa. -. - Co za dziwny film. Na początku nawet mi się podobał ale później poszło to w jakoś dziwną stronę. Szukałam jakiś recenzji by zrozumieć co autor miał na myśli, ale nic nie znalazłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones