PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36913}

Wydział zabójstw, Hollywood

Hollywood Homicide
5,9 10 376
ocen
5,9 10 1 10376
4,7 3
oceny krytyków
Wydział zabójstw, Hollywood
powrót do forum filmu Wydział zabójstw, Hollywood

Od tego typu filmów niczego nie powinno się wymagać. Można zobaczyć dla rozrywki i po seansie natychmiast o nim zapomnieć. Co prawda tempo filmu jest dobre, narracja też trzyma się kupy, ale chwilami gdzieś się gubi, jest też kilka zabawnych scen, ale to wszystko za mało. Scenariusz jest tutaj mocno naciągany, reżyseria skromniutka, aktorzy widocznie wiedzieli że nie grają w żadnym przełomowym obrazie, wysilali się tylko do tego stopnia aby się do końca nie zbłaźnić(wystarczy że już zgodzili się grać w tym filmie). Widać też że Harrison Ford w scenach akcji się po prostu męczył, no cóż, 60 letni człowiek ma do tego prawo, ale i tak się dobrze trzyma. Ogólnie rzecz biorąc film jest mocno przeciętny, owszem ma swój urok, ale to jak już wyżej napisałem jest za mało.
Zainteresowanych Oscarami zapraszam na mój Filmwebowski Blog!
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
wojtek40i4

Piszesz, że film jest przeciętny i oceniasz na 2, to jaką ocenę dałbyś gdyby film był kiepski a jaką gdyby był bardzo zły:)?

ocenił(a) film na 6
wojtek40i4

Nie miałem wielkich wymogów co do tej produkcji, ale i tak oceniam ją dość nisko czyli 6/10 (to niewiele jak na film z aktorem tej klasy co H.F.). Lubię komedie sensacyjne, zdaję sobie dobrze sprawę, że to w sumie płytkie filmy, rozrywka niskich lotów, ale jednak powinna bawić, śmieszyć, czego w tym filmie nie było za wiele w porównaniu do takich filmów jak 48 godzin, Showtime, Żółtodziób, Bad Boys czy Godziny szczytu albo klasyczna Zabójcza broń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones