PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107970}

Wygraj randkę

Win a Date with Tad Hamilton!
5,8 17 157
ocen
5,8 10 1 17157
Wygraj randkę
powrót do forum filmu Wygraj randkę

Bardzo fajny film!

ocenił(a) film na 7

Szkoda tylko, że nie mogłem znaleźć napisów i byłem zmuszony obejrzeć z dubbingiem,
który był FATALNY.

ocenił(a) film na 2
t0meg

Fatalny to jest ten film. Sory, nie wiem ile masz lat bo może jeszcze z tego nie wyrosłeś, ale to jest rozrywka dla tłumoków :D

ocenił(a) film na 7
supermonkey

Może i nie wyrosłem. Masz z tym jakiś problem?

supermonkey

pozdrawiam ludzi wysuwających opinię o innych po tym iż jakaś osoba wyrazi swoje zdanie. jak dla mnie to jest 'tłumoctwo' i raczej z tego powinno się z wiekiem wyrastać, aczkolwiek kulturę się z domu wynosi więc czego to wina to ja już nie wiem.

ocenił(a) film na 2
justinessss

Pozdrawiam i ciebie. Tłumoctwo filmowe to największa plaga naszych czasów, a do niego zalicza się oglądanie takich badziewi. Oczywiście, każdy może oglądac co mu się podoba, ale nie możesz zaprzeczyc ze pokolenie wychowane na takich filmach (komercyjnej sieczce) będzie w jakiś sposób fimowo upośledzone. Życie to nie Disney. To pewnego wieku wypada, później trzeba poszerzyc horyzonty.

ocenił(a) film na 5
supermonkey

Jejku, no... Filmy są różne, dla rozluźnienia psychiki jak np ten czy takie w których trzeba trochę ruszyć głową.
Co do filmu to ujdzie, Nie powalający ale da się obejrzeć... Tylko ten dubbing :( tragedia, strasznie sztuczny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones