PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107970}

Wygraj randkę

Win a Date with Tad Hamilton!
5,8 17 158
ocen
5,8 10 1 17158
Wygraj randkę
powrót do forum filmu Wygraj randkę

Będe szczera.Film był okropny, poza jednym wyjątkiem, a mianowicie grą aktorską Tophera Gracea. Tylko jego postać i jego teksty utrzymywały mnie przy życiu, gdy oglądałam ten film :)). Dla mnie - co chce podkreślić - film był strasznie płytki. Nie mówie, że miał jakieś super ważne życiowe treści przekazywać, bo jest to komedia romantyczna i na komedie romantyczną się nastawiałam gdy zacznałam oglądać film. Jednak w porównaniu do innych komedii, ta wypada dużo poniżej przecietnej.Josh Duhamel i Kate Bosworth zagrali bardzo bezbarwnie, choć przyznaje, że innych filmów w których grali nie znam, więc nie oceniam całokształtu, tylko ten film. Nie poleciłabym tego filmu, chyba że ze względu na gre aktorską odtwórcy roli Petea Monasha.

ocenił(a) film na 5
mitsuki

Jak dla mnie też słaby. To jeden z niewielu filmów, których nie dałem rady obejrzeć do końca. Szkoda czasu i oczu, ale z uwagi na innych, dam 5/10 bo co niektórym może się podobać.

mitsuki

A ja właśnie odwrotnie, film mi się bardzo podobał a raziła mnie za to strasznie gra Grace'a. On w sumie jako jedyny z obsady nie tworzył takiego ironicznego klimatu tylko wszystko śmiertelnie poważnie, a dodam, że gościa lubię, chociażby za That 70's show :)

ocenił(a) film na 4
mitsuki

Zgadzam się, gra aktorska naprawdę słaba. Oglądałam film "Bezpieczna przystań", w której jedną z głównych ról grał Josh i film naprawdę, jak dla mnie, genialny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones