PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107970}

Wygraj randkę

Win a Date with Tad Hamilton!
5,8 17 158
ocen
5,8 10 1 17158
Wygraj randkę
powrót do forum filmu Wygraj randkę

Jeden z niewielu filmów, których po prostu nie dałam rady obejrzeć do końca. Irytowało mnie zachowanie głównej bohaterki. Z resztą - nie tylko jej. Strasznie nienaturalnie zagrane. Po za tym.. To ma być komedia romantyczna? a co tam jest śmiesznego? Nie przypominam sobie. Przez cały czas oglądania byłam bardzo zażenowana. Szczgólnie, że film ma tak dobrą ocenę.
Daje bardzo wymuszone 3 punkty. 3 tylko dlatego, że nie obejrzałam całego filmu i nie powinnam wogóle oceniać.
Jednak jestem baardzo zbulwersowana średnią tego gniota.

absinthium88

Moim zdaniem film był bardzo dobry. Dobrzy aktorzy, scenariusz również. Nie wiem dlaczego nie mogłaś obejrzeć togo filmu do końca, ale nie będę wnikała, ponieważ każdy ma różne gusty. Jak dla mnie " Wygraj randkę " był udany. ; )

ocenił(a) film na 5
absinthium88

Prawie Cię rozumiem, ale tylko prawie...
Sam po początkowych 10 minutach spodziewałem się kolejnego, irytującego badziewia, nie wartego oceny wyższej od 3! Pomimo nieodpartej pokusy wyłączenia tego filmu, postanowiłem go jednak dooglądać do końca i... Okazało się, że wcale nie jest tak tragiczny, jak na początku się zapowiadał! Jak dla mnie 5,5/10, jednak z braku takiej oceny daję 6, za to, że mile mnie rozczarował ten film...

ocenił(a) film na 5
jaimel

a co to znaczy mile rozczarował...?Jak dla mnie to dwie różne sprzeczności.Co do filmu 5/10

ocenił(a) film na 5
Demolo

Bardziej razi po oczach określenie "dwie różne sprzeczności" niż "miłe rozczarowanie"...

ocenił(a) film na 3
jaimel

słabiutki... 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones