PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 746
ocen
3,5 10 1 49746
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

Czego chcecie?

użytkownik usunięty

Film oglądałem już jakiś czas temu i dzisiaj przez przypadek kliknąłem i trochę się zdziwiłem. Średnia 3,9 i takie komentarze...

Czego wy tak naprawdę oczekujecie od komedii? Gdy jest inteligentna i żeby zrozumieć żart trzeba się trochę zastanowić to widzę komentarze typu: my chcemy prostej komedii, z prostymi żartami, a nie jakiegoś wyszukanego humoru. Gdy z kolei tworzy się coś takiego jak Wyjazd integracyjny to zmieniacie się w wysublimowanych widzów, którzy gardzą takich humorem bo jest dla nich upokarzający i tylko chamowi może się podobać...

Gdyby dzisiaj wyszedł Killer to jestem pewny, że maksymalnie osiągnął by średnią 5.0.

Większość z was wystarczy, że usłyszy hasło "polska komedia" i od razu daje 1/2. Jeśli jesteście tacy ą,ę to chodźcie tylko na wymagające filmy, a nie coś takiego.

P.S Mam nadzieję, że np. wspomnianemu Killerowi też daliście tylko 4 czy 5 bo poziomem humoru bardzo się nie różni od Wyjazdu... jedynie ma lepszą fabułę, więc dlatego według waszej średniej, powinien dostać tę czwóreczkę, a nie 1 czy 2.
Chociaż z komediami tak to jest - im starsza tym lepiej oceniona. Miś po premierze też nie cieszył się dużą sympatią, a teraz... Także za jakieś 10 lat, Wyjazd będzie miał pewnie lepsze noty.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się w 100% bardzo fajna komedia, no a Kiler to dla mnie klasyk, no cóż wysokie oceny to na tym forum mają komedie typu: naćpać się i co drugie słowo przeklinać, no i jeszcze po obrażać innych.

Stawiasz "Misia" w jednym szeregu z tym badziewiem. Wybacz! I wiesz zgadzam się z tym, że przez parę gniotów nie można całkiem skreślać polskiej komedia, choć wiele pozycji ma z komedią niewiele wspólnego.

ocenił(a) film na 2

A w tym filmie było coś śmiesznego?Nawet te słabiutkie filmy z nurtu komedia romantyczna w Polskim wydaniu mają więcej w sobie humoru niż ten film.

użytkownik usunięty

22% w moim guście.

ocenił(a) film na 1

Prosty humor nie jest równy prostackiemu humorowi. film mnie nudził, ani razu się nawet nie uśmiechnęłam. Kiler też mi się nie podobał. No, ale kto co lubi.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się komedia bardzo smieszna moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones