PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706018}
6,9 10 627
ocen
6,9 10 1 10627
3,6 8
ocen krytyków
Wyklęty
powrót do forum filmu Wyklęty

Wyszedł już pierwszy teaser filmu co o nim sądzicie ? według mnie jest niezły

https://www.youtube.com/watch?v=91azPGsQeRY

ocenił(a) film na 9
XDGEKON4

Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun.

Robson

Po zwiastunie wnioskuję że realizatorsko będzie to "Smoleńsk" na sterydach. Strzały i wybuchy jakby lepsze,, ale reszta ....

XDGEKON4

Nie jestem zaskoczony. Spodziewałem się gównianej prawicowej propagandy i właśnie ją dostałem.

ocenił(a) film na 5
TheSakuy

Wystarczy spojrzeć na obsadę. Myślałem, że po Historii Roja dadzą sobie spokój, ale widać są konsekwentni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gen_Ponury

też tak myślę... :)
niech się przyznają lepiej ile razy film na CDA obejrzeli zamiast wesprzeć polskie dziedzictwo uwiecznione w takich filmach..
hamerykanie , btytole takich filmów rocznie robią setki i tylko widzimy te perełki w postacji ..ocalonych
czekam na dobre polskie kino.... takie filmy na pewno pomagają

ocenił(a) film na 7
Gen_Ponury

jak ktoś nie ma honoru w realu to i w internetach się nie nauczy

ocenił(a) film na 7
Gen_Ponury

A co się dziwisz Ponury? Przecież przez ostatnie 25 lat bez mała wmawiano ludziom, że historii, tej najnowszej szczególnie, to należy się wyłącznie wstydzić. I przepraszać wszystkich dookoła, z Ukraińcami, Litwinami i Niemcami na czele (o Żydach nawet nie wspominam). No i takie teraz mamy reakcje na cokolwiek innego niż 'Sąsiedzi', 'Ida', 'Pokłosie'. Czego nie udało się zrobić Niemcom i Bolszewii podczas obydwu okupacji, dokonało się po 90 roku. Wmówiono Polakom, że są nic nie warci, że są gorsi i mają się zachowywać jak kelnerzy w stosunku do 'prawdziwych' Europejczyków.
W kwestii filmu się nie wypowiadam, bo nie widziałem.

LimaOscar

Święte słowa.

ocenił(a) film na 7
XDGEKON4

świetny trailer, liczę na coś dużo mocniejszego niż Pilecki, który był niewypałem pod wieloma względami, chodź nie był jakiś bardzo słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones