PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700299}

Wykolejona

Trainwreck
5,6 43 298
ocen
5,6 10 1 43298
5,9 21
ocen krytyków
Wykolejona
powrót do forum filmu Wykolejona

Wykolejony to jest przemysł filmowy. Będzie pewnie śmiało o obciąganiu, seksie analnym, ćpaniu i chlaniu. Następna familijna komedia. Pozostaje mi tylko z rozrzewnieniem wspominać filmy o Clarku Griswoldzie z czasów kiedy kręciło się śmieszne komedie.

Mahosia

Wśród kobiet nietrakcyjnych egzemplarzy jest tyle samo co wśród mężczyzn, ten najlepszy egzemplarz nie będzie dymał wszystkich, które go oblegają, tylko będzie wybierał te najlepsze egzemplarze, reszta zostanie na lodzie lub będzie po prostu oblegać te gorsze egzemplarze. To działa w obie strony.

Mahosia

Wiadomo, że kobiety bez bolca dostają pie**olca, ale żeby jeszcze to podkreślać wykrzyknikami i opowiadać o radościach bycia dymanym. Temat jest nie o tym, tylko o częstych zmianach partnerów, co nie ma nic wspólnego z dobrym seksem.

ACCb

Może ty jesteś już w wieku gdy ma się z tym problemy, ale ja mam mniej lat i jestem zwarty i gotowy :) Panie stosujące antykoncepcje mają często problemy z libido, dlatego wymyślono ostatnio wiagrę dla kobiet. Do your research.

Mówimy o sexie, a nie o szukaniu frajera na ojca. Genetyki nie oszukasz, człowiek to istota biologiczna, dlatego panie puszczają się z "ciachami", a nie z niedojdami co im nawet nie stanie :)
Twoje ostatnie zdanie o "rozsiewaczach" totalnie mnie rozbawiło, nie wiem z jakiej ty wsi jesteś, ale chyba nawet na najbardziej zabitej dechami dziurze słyszeli o prezerwatywach. Jak nawet gumki założyć nie potrafisz na h.. to lepiej nie rozsiewaj takich genów :)

wtfcojaturobie

Użycie argumentów ad personam oznacza koniec dyskusji. Więc tylko życzę udanego rozsiewania przez gumkę. Może w praktyce zorientujesz się, jak bardzo jest to absurdalne :-)

ACCb

Poczułeś się urażony jak mi przykro :)
Nie potrafisz odnieś do argumentów dlatego podkuliłeś ogon i się obraziłeś. Już się nie dziwie dlaczego Polki wybierają muzułmanów i innych o ciemnej karnacji, mając do wyboru takich facecików. Dla was jedyną nadzieją, że coś zaliczycie to jest promowanie puszczania i rozwiązłości, bo inaczej żadna kobieta nie zwróci uwagę na taką karykaturę mężczyzny. Przez takich kolesi mamy opinie pijących Polaczków nieudaczników, którzy ciągle narzekają. Prawda jest taka, że kobieta dobrze wie z którym mężczyzną warto iść do łóżka dla sexu, a który to frajer na ojca lub sponsor na zakupy.

wtfcojaturobie

Jak się czyta takich tępych fiutków jak ty,to zaczynam rozumieć czemu kobiety nie chcą stałych związków i szukają tyko frajerów do zabawy.

MamNobla

Z frajerem dobrze bawić się nie można, frajera można najwyżej wykorzystać, po to aby kupi drinka, był tatusiem lub robił zakupy. W Polsce kobiety mają przerąbane jeśli chodzi o facetów. Kogo mają do wyboru: maminsynków, dresy, metroseksualnych hipsterów, którzy nawet jak zapuszczą brodę wyglądają jak cipeczki. Pewnie dlatego taką popularnością cieszą się obcokrajowcy. Jak się dobrze przyjrzeć to panowie w Polsce nie mają się czym pochwalić. Jest niewielu mężczyzn, a reszta to takie tępe fiutki jak ty co tylko wołają więcej swobody, wolności seksualnej i wyzwolenia u kobiet bo bez niej mają problem z zaciągnięciem kogoś do łóżka - bez pakowania się w stały związek. Nawet jeśli nasze panie będą bardziej liberalne pod tym względem to prędzej dadzą ciapatemu niż takim tępym fiutkom jak ty :)

wtfcojaturobie

Chyba cię porąbało, takiej "wyzwolonej" bym kijem od szczotki nie tknął, żeby się czymś nie zarazić. A przez to ich "wyzwolenie" już notują w USA epidemie chorób wenerycznych i wirusów przed którymi prezerwatywy nie chronią.
A ty się człowieku zdecyduj, bo piszesz że jesteś przeciwko wyzwolonym seksualnie dziewczynom, a z drugiej strony chcesz ru chać wszystko co na drzewo nie ucieka bez pakowania się w stały związek, nawet jak będziesz po 40 tce. To co bys ru chał jakby nie było tych wyzwolonych seksualnie? Pewnie to co teraz, czyli swoją prawą rękę.

MamNobla

Jestem przeciw promowaniu rozwiązłości wśród kobiet, bo to powoduje takie konsekwencje jak napisałeś. Nie szanuje takich kobiet tak samo jak facetów, którzy chodzą na córy Koryntu. Wiem że ta cała propaganda "wyzwolenia" jest na rękę panom (głównie cieniasom), którzy mają problem z wyrwaniem dziewczyny i pozostaje im tylko zabawa z rączką. Licząc na to, że jak dziewczyny będą bardziej wyzwolone to im prędzej dadzą.
A co do mnie, nie zaliczam wszystkiego. Nie podoba mi się łatwa laska, bo każdy nią może się podetrzeć. Podobają mi się piękne kobiety, a biorąc pod uwagę to jak kiepscy są w Polsce faceci, to mam często okazja poznać super dziewczynę, która szuka kogoś kto nie jest tak żałosny jak jej obecny lub były facet. I to nie są jakieś wyzwolone dziewczyny, często bywa tak że miały może jednego faceta przez wiele lat od liceum, ale te śmiecie ich nie szanują, tylko gonią za kur....... Jeśli jesteś mężczyzną to kobieta to natychmiast wyczuje i jak dobrze to rozegrasz to szybko ją bliżej poznasz. Nie ważne jak mało wyzwolona będzie.

ocenił(a) film na 6
wtfcojaturobie

Jesteś Afromuzułmaninem?

Krzypur

Nie, ale Afromuzułmanie mają niezłe rwanie u polek ;) Szczególnie w UK.

ocenił(a) film na 7
Bobby_Gontarski

Wykolejeni to są pruderyjni odbiorcy, którzy gdy tylko pada słowo seks (a nie daj boże go zasugerują), nie są w stanie dostrzec nic innego. Nawet w chwalącej tradycyjne wartości komedii.

Woooo

Piszesz tak nieskładnie, że ciężko się odnieść do tego bełkotu. Na początek google i hasła do zapoznania: semantyka i dialektyka. Z takim poziomem nie dziwi mnie, że takie buraki gó.no rozumieją z otaczającego ich świata.

ocenił(a) film na 9
Bobby_Gontarski

Trochę empatii w sytuacje bohaterów. Ten film niesie ze sobą morał. Tu nie chodzi o picie, ćpanie i seks. Kobieta ma problem z zaangażowaniem się, ucieka do imprez, alkoholu i nowych mezczyzn, bo tacy 'na chwilę' jej nie zranią. Ten film pokazuje, zeby się nie bać, ze czasem warto zaryzykować i dac troche z siebie, bo moze akurat cos dobrego z tego wyjdzie. +Postać mężczyzny- warto spojrzeć głębiej, nieważne, ze ona piła, ćpała i robila niemoralne rzeczy, on dostrzegł w niej coś dobrego, to coś, pokochał ją bez względu na wszystko i walczył o nią, dzieki temu wlasnie ona sie zmieniła. Podobał mi się motyw, ze nawet w momencie, gdy ona chciala go odrzucic on sie po prostu nie zgodził, walczył. W tych czasach mężczyzni myślą "nie ta to inna" i odpuszczają, nie myślą. A on sobie postanowił, ze bedą razem i dążył do tego, az osiągnął swój cel. + Trochę analizy postaci proponuję i życia. Zastanówcie się czasami czemu człowiek robi jakieś rzeczy, zamiast tak powierzchownie oceniać. -,-

ocenił(a) film na 2
Bobby_Gontarski

miałem nadzieję, że się mylisz jak włączałem ten "film" bo lubię Hadera. niestety masz całkowitą rację. ten film to kolejna kupa dla idiotek.

ocenił(a) film na 3
Bobby_Gontarski

dokładnie, film o niczym

Bobby_Gontarski

Wiem że trochę po czasie ale widzę że ktoś tu grał w jagged:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones