PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643917}

Wymyślony przyjaciel

Imaginary Friend
5,9 543
oceny
5,9 10 1 543
Wymyślony przyjaciel
powrót do forum filmu Wymyślony przyjaciel

Polecam wszystkim fanom Thrillerów...Do końca ogląda sie z zapartym tchem...

MasterSexay

Dokładnie! WIdziałam już sporo filmów, ale ten trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

amarant

Popieram!:)

ocenił(a) film na 7
cocoatea

Dobry film, ciekawa fabuła, faktycznie trzyma w napięciu - jeden z lepszych thrillerów jakie ostatnio miałam okazję oglądać :))

ocenił(a) film na 6
MasterSexay

Naprawdę ciekawy! Dawno nic nie widziałam podobnego. Polecam!

użytkownik usunięty
MasterSexay

No mi również się podobał! Znacie może jakieś podobne filmy?

MasterSexay

kwestia gustu, jak dla mnie to jakaś produkcja klasy b, z naprawde, naprawde kiepskim aktorami, grającymi jak drewna, napięcie w filmie jak podczas wyścigu slimaków, 15 minut przed końcem wyłączyłam bo już ni edałam rady się zmuszać! jedyna fajna rzecz to ta chałupa!

ocenił(a) film na 9
milenasy

cóż

ocenił(a) film na 4
milenasy

Dokładnie, napięcie zerowe. Podobny oglądałam, ale tam żona byłą pisarką i zakończenie zwalało z nóg.

ksenamolo

podasz tytuł?

kamai

Półmrok z Demi Moore - tylko to mi przyszło do głowy :):)

kam001

o dzięki Ci dobry człowieku za przypomnienie mi tego (niegdyś uwielbianego przeze mnie) filmu : )

kamai

nie ma za co :):)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
milenasy

Też tak myślę.... Film podobałby mi się, gdybym oglądała go mając 12 lat... Jeżeli to jest dobry thriller to jakie w takim razie są filmy "Nieznajomi", "The tall man", "Funny games" itd. itp. Wszystko było tu przewidywalne do bólu, nic mnie nie zaskoczyło, gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Przeciętny film telewizyjny.

ocenił(a) film na 3
milenasy

Dokładnie, co za koszmar, ja jednak zmusiłam się do oglądnięcia tego czegoś do końca. Chciałam mieć 100% pewność, że nie pomyliłam się w ocenie. Swoją drogą ta aktoreczka dość dobrze zagrała "plastika" we "Wrednych dziewczynach";widać bycie plastikową na ekranie wychodzi jej bez trudu. Ale filmowy mężulek chyba ją pobił.

milenasy

Uff..już myślałam że to ze mną jest coś nie tak.. Mega słaby film!! okopna gra aktorska i ta muzyka..kompletnie bez sensu. Scena jak mężulek wysiada z samochodu z kochanką..a przy tym muzyka jak z filmów grozy.. co to było?!? Strata czasu

MasterSexay

Film w porządku :):) bardzo fajnie mi się go oglądało, ale trochę z innej beczki wie ktoś może jakie motywy sa wykorzystane w filmie?? Szukam szukam i nic ::(:(

ocenił(a) film na 5
MasterSexay

Film o świetnej, interesującej jak i zaskakujacej fabule podany niestety, mym zdaniem, w sposób śmieszny i kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones