PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318868}

Wyobraź sobie

Imagine That
6,4 10 604
oceny
6,4 10 1 10604
5,3 3
oceny krytyków
Wyobraź sobie
powrót do forum filmu Wyobraź sobie

Fajnie

ocenił(a) film na 5

Miły i ciepły film. Bez wielkich aspiracji, po prostu fajnie się go ogląda. Bywa zabawnie i wzruszająco, może niezbyt oryginalny, ale miły w dotyku, jak kocyk :-)

użytkownik usunięty
polliter

Dokładnie a nominacje do złotej maliny to on dostaje z urzędu z niewiadomych mi powodów !!!. Rola w "Wyobraź Sobie" to niezły występ jak na kino familijne, które wcale nie musi być rolą ambitną a i tak momentami jest.

ocenił(a) film na 5

Tym bardziej, że widziałem dużo gorsze filmy, z wielkimi aspiracjami "artystycznymi", które poziomem nawet do pięt nie dorastały temu filmowi.
Zgadzam się z Tobą. Kino familijne na niedzielne popołudnie. Zdecydowanie lepsze od "kevinopodobnych" głupot. :-))

ocenił(a) film na 6
polliter

Myślę, że jest to też pouczający film, pokazujący ile człowiek traci w pogoni za karierą, sukcesem, ile jest w stanie dla kariery zrobić, co zaprzepaścić. Najczęściej jest to związek i życie rodzinne. A tak naprawdę pierwsze lata życia dziecka są nie tylko najważniejsze, ale i najpiękniejsze. Kto ten czas ze swoim dzieckiem zaprzepaści ten niech się czuje, jakby stracił fortunę:) I nie jest to jakiś farmazon, czy banał:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

To banał czyli sprawa ogólnie znana, ale jakże prawdziwa. Film pokazuje co istotne, a przy tym nie smuci i nie ględzi. Spoko można obejrzeć i później nie żałować straconego czasu czy cóś w tym typie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones