PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006066}

Wyprawa na Marsa

Moonshot
5,1 1 512
ocen
5,1 10 1 1512
Wyprawa na Marsa
powrót do forum filmu Wyprawa na Marsa

W życiu..

ocenił(a) film na 2

W życiu nie widziałem takiego g...na. Fajny wątek zmarnowany przez idiotów, którzy marzą o romansidłach. Nawet Rocky jest lepszy od tego chłamu. A Rocky to pomyje.

ocenił(a) film na 7
silencer7

Spodziewałem się kiszki ale całkiem przyjemnie się to oglądało.

ocenił(a) film na 8
silencer7

Jak najbardziej film świetny w swojej kategorii komedii romantycznej w kosmosie. Miało być lekko, przyjemnie z romantycznym tłem. No i jest tak ;) Poza tym info do kolegi przedmówcy. Film jest od HBO Max. Poza tym Rocky to film kultowy, który zmienił charakter kina i przede wszystkim nakreślił nowe wytyczne dla dramatu sportowego. Więc z tymi pomyjami to lekko przesadziłeś. no i jak mógł być zmarnowany wątek skoro to romcom? To tak jakby powiedzieć, że w Odysei Kosmicznej zmarnowali potencjał bo było zbyt dużo kosmosu :)

silencer7

Rocky to film tzw. kultowy. Co nie zmienia samego faktu, że pod każdym względem jest filmem kiepskim. W zasadzie Rocky jest tak zły, że... aż dobry. Na całe szczęście Moonszitowi to nie grozi :-D

ocenił(a) film na 4
zulu88

Taki zły ten Rocky że został doceniony przez krytyków, publiczność i zdobył sporo nagród. Myślę że twoja opinia jednakże jest warta więcej od tego wszystkiego co wymieniłem, gratuluję obiektywny mistrzu kina.
PS: "pod każdym względem jest filmem kiepskim" - ręce mi opadły pod każdym względem

ocenił(a) film na 5
silencer7

Gościu jak Ty grę endera i druga część dnia niepodległości,która była fatalna oceniasz na 10 to zamknij już mordę i się więcej nie odzywaj :D

ocenił(a) film na 2
RuthlessOCB

Mmmmmmm fachowiec. W d... pie byłeś nie w lesie, g.... no widziałeś nie wilka. A takie teksty pajacu to możesz puszczać do swoich niedorozwiniętych kolesi z IQ pomiędzy amebą a pantofelkiem. Opinia i ocena jest jak odbytnica, każdy ma swoją. Więc pozostań łaskawie przy swoim ulubionym Harry Potterze i nadal machaj na podwórku różdżką. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą peleryny. I nie ty cygański wytrysku będziesz decydował o czym mam pisać, a o czym nie.

ocenił(a) film na 5
silencer7

Nie zwyklem przejmowac sie wysrywami takich pastuchow jak ty, bije od ciebie leszczem na kilometr wiec zamilcz, bo nie mam zamiaru marnowac wiecej czasu.
Zegnam ozieble.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
silencer7

popis dałeś, jak nie było internetu tylko najbliżsi wiedzieli, że jesteś prymitywnym idiotą, teraz juz to grono znacznie się poszerzyło XD

ocenił(a) film na 2
sobanek

Kolejny fachowiec.......,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones