PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726304}

Wyprowadzona

Tooken
3,8 1 648
ocen
3,8 10 1 1648
Wyprowadzona
powrót do forum filmu Wyprowadzona

Jak można zrobić taki badziew przy potencjale,jaki mają NON-STOP i 3 części TAKENA.Nie dałem rady wytrwać do końca-podczas walki falusem odpuściłem sobie...
Dobór aktorów straszny.Próba naśladowania głosu Liama tragiczna.Moim zdaniem przy chrypce Neesona tutaj pasowałby piskliwy głos ,,bohatera'',ale pewnie i to tego dzieła,by nie uratowało...
Nie wiem-może się zestarzałem i nie rozumiem dzisiejszych twórców i ich produkcji zwanych ,,parodiami'',bo mi bliżej jednak do humoru z HOT SHOTS,czy STRZELAJĄC ŚMIECHEM...
To już ostatnio oglądana przeze mnie parodia WŚCIEKŁYCH i SZYBKICH przy tym gniocie nad gniotami jest istnym arcydziełem,choć nie była udaną produkcją...
Szkoda,że jednak nie ma możliwości wystawiania przy ocenianiu ZERA...

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

nic nie straciłeś, ta walka to właśnie koniec :p

L_A_Woman007

Wiem,ale ten szczyt żenady mnie całkowicie dobił,a jak widzę po Twojej ocenie masz takie samo zdanie co do tego ,,arcydzieła''...

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

:) myślę że ten motyw przewodni czyli ch.j to zarazem najlepsze określenie poziomu tego filmu... widziałam w życiu wiele gniotów, ale to przeszło wszelkie granice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones