PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658989}
4,6 618
ocen
4,6 10 1 618
Wyręczony zaręczony
powrót do forum filmu Wyręczony zaręczony

film calkiem fajnie sie ogladalo. takie troche skecze, troche komedia romantyczna itd. Przyjemne, chociaz amatorsko
Nie podobalo mi sie zakonczenie. No ale bylo do przewidzenia. I jedna rzecz mi sie nie zgadza:dwoch facetow pilo 0.7. Wypili z tego moze 0.5 i sie nawalili na potege. To byl najwiekszy nonsens tego filmu:)

mskol

Cały film to nonsens, bohaterowie zachowują się jak idioci, przykład: facet staje 2 metry od rodziców jego dziewczyny i głośno ich krytykuje, po tym jak odkrywa że stoją niedaleko i wszystko słyszą, robi to ponownie i ku ogólnemu zaskoczeniu oni go znów słyszą (strasznie śmieszne). Sceny w których bohater wygłasza że coś nie zrobi i robi to po minucie. Przełką bym coś takiego jako kabaret lub film studencki, a nie jako twór gościa który zrobił z tuzin filmów.

exe13

no wlasnie. ja to traktuje jako kabaret i amatorski film... a czemu akurat On zrobil taki film to juz nie wiem. W kazdym razie troche wlasnie, tego typu twory, polegaja na pokazywaniu nonsensownosci. Kwestia czy kogos to smieszy czy nie jest juz inna sprawa.

ocenił(a) film na 2
mskol

Tylko, że to chyba nie miała być parodia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones