PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673509}

Wyrmwood: Droga do żywych trupów

Wyrmwood: Road of the Dead
5,7 5 020
ocen
5,7 10 1 5020
6,7 3
oceny krytyków
Wyrmwood: Droga do żywych trupów
powrót do forum filmu Wyrmwood: Droga do żywych trupów

Ten film jest dobrym dowodem na to jak zrobic naprwdę dobry film za małe pieniądze bez wielkich nazwisk całej otoczki hollywood. Dla fanów horrorów z zombi w tle pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 6
misgumis

Zgadzam się , nie zawsze niskobudżetowy znaczy badziewny , ten jest całkiem w porządku , nie nadymają się by stworzyć jakieś " sierioznyje " arcydzieło horroru , film jest lekki i całkiem zabawny , śmiało może konkurować z brytyjskimi " Żywymi trupami " . Polecam .

misgumis

Kilka razy musiałem zapauzować film, bo się ze śmiechu zwijałem (vide scena z wysysaniem zombiaka). Dawno nie widziałem tak dobrego horroru komediowego.

ocenił(a) film na 6
siNNer_pl

A "Housebound" widział?

zenek_8

Nie :) Dzięki za rekomendację. Zobaczyłem trailer i już wiem, że potargam sobie ryjok ze śmiechu :]

ocenił(a) film na 9
misgumis

Dawno tak się nie ubawiłem. Doktorek - cóż za finezja szaleństwa! Scena z apteczką samochodową, , pierwsze "uruchomienie" zombie i tekst "zatankujemy?". Szkoda tylko że nawet epizodycznie nie pojawił się Ash z Evil Dead :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones