PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673509}

Wyrmwood: Droga do żywych trupów

Wyrmwood: Road of the Dead
5,7 5 020
ocen
5,7 10 1 5020
6,7 3
oceny krytyków
Wyrmwood: Droga do żywych trupów
powrót do forum filmu Wyrmwood: Droga do żywych trupów

zombie na wesoło

ocenił(a) film na 6

zbytnio nie interesują mnie filmy z zombiakami, ale podanie ich w wersji "na luzie" odniosło sukces. a dodatkowo aktorstwo nie jest słabe, jak to bywa w takich produkcjach.

ocenił(a) film na 5
kryslav

Nie było by może tak źle gdyby nie oddalania i przybliżanie obiektywu kamery, strasznie to było przynajmniej dla mnie irytujące.
Moje oczy się po prostu męczyły i dziwne sytuacje jak tańczący naukowiec, czy w ważnych chwilach zadawanie głupich pytań.
Gdyby film był określony jako komedia, jasne nie dziwiło by mnie nic yy lecz to bodajże horror akcja. Dlatego takie szczegóły psuły wrażenie według mnie. Jednak główna bohaterka przypadła mi tak do gustu, że jakby ratowała ten film na każdym kroku.
Jej rola sprawiła, że ocena wcale nie będzie tama surowa jakby się mogło zdawać. No i oczywiście polecam fanom gatunku ich zdaniem powinni się kierować inni. Bo ja nią na pewno nie jestem.

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

akurat oddalanie i przybliżanie kamery było bardzo klimatyczne! Widać , że ktoś wzorował się na wczesnych dziełach Sama Raimi :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones